Anasayfa » Spec Ops The Line 1.0.0 Mac
Aksiyon - Macera

Spec Ops The Line 1.0.0 Mac


Hakkında

Spec Ops: The Line , kadrolu bir oyun teknisyeni aracılığıyla kalp atışlarını yakından takip eden, aksiyon dolu bir Üçüncü Şahıs Nişancı . Kışkırtıcı ve sürükleyici bir hikaye, oyuncuların ahlakını, insan yaşamını etkileyen düşünülemez seçimlerin yapılması gerektiği söylenemez durumların ortasına koyarak zorlar. Oyuncular, üç karakterden oluşan bir ekip yönetiyorlar, Kaptan Martin Walker, Teğmen Adams ve Çavuş Lugo. Her karakterin kendine özgü kişiliği ve uzmanlık becerisi vardır ve her biri savaşın karanlık tarafını, iyi sonuçların olmadığı, sadece zor seçimlerin olmadığı gerçekçi bir şekilde araştırırken rol oynar. Görevler tamamlandıkça daha ileri silahlar ve donanımlar kullanılabilir hale gelir. Ek olarak, Dubai'nin seviye tasarımını aktif olarak etkileyen ve ilerlemeye yardımcı olmak veya engellemek için kullanılabilecek çöl ortamı. Dubai'nin yüksek binalarının dikey iç kısımları, oyuncular tarafından kullanılabilecek taktiksel avantajlar ve riskler de sağlar. Game Center aracılığıyla yapılan çok oyunculu kampanyalar, tek oyunculu deneyimini genişletmek için yeni modlar ve olağandışı durumlar getiriyor.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7.10 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.