Anasayfa » Batman Arkham City GOTY 1.2.1 macOS
Aksiyon - Macera

Batman Arkham City GOTY 1.2.1 macOS


Hakkında

Batman olaylarından bir yıl sonra: Gotham'ın yeni belediye başkanı Quincy Sharp, Arkham Asylum, gecekondu mahallelerini , şiddetli haydutların ve çılgın kötü adamların ağır surlarla çevrili duvarlarında hapsedildiği korkunç bir açık hava hapishanesi olan Arkham City'ye çevirdi . Batman, Gotham'ın en ünlüsü ile birlikte hapsedildiğinde, çok geç olmadan Arkham City'nin gerçek amacını keşfetmeli. Batman'ın bu yoğun, atmosferik devamı: Arkham Asylum, Batman'ı, bütün fikirlerine, gadget'larına ve kaçma yeteneklerine ihtiyaç duyacağı gotik bir kabusa derhal soktu.
Özellikleri

  • Batman: Arkham City Yılın Oyunu Sürümü, Nightwing, Catwoman, Robin, Arkham City Skins ve Challenge Map paketlerine ek olarak ana oyunun olaylarından iki hafta sonra başlanan bağımsız bir hikaye olan Harley Quinn'in İntikamı da dahil olmak üzere tüm DLC'yi içeriyor.
  • Arkham City'yi Batman olarak yaşayın; Mac’e gelebilecek en iyi süper kahraman macerasında Gotham’ın yağmurla kaplı çatılarına dokunurken kapüşonlu haçlı yeteneklerinin üstesinden gelmeyi öğrenin.
  • Gotham'ın en ikonik kötü karakterlerinin hepsini içeren çılgınca bir haydut galerisine karşı karşıya: Joker, Riddler, İki Yüzlü, Harley Quinn, Penguen ve Bay Freeze.
  • Batman'ı şaşırtmak ve şaşırtmak için Riddler'ın sakladığı yüzlerce yan görevi, sırrı ve bulmacayı kullanın.
  • Harika oyuncaklar! Arkham City'yi oyun alanınız yapın; uzaktan kumandalı Batarang'tan bir tutma tabancasına, patlayıcı jele ve küme bombalarını dondurmaya kadar yükseltilebilir cihazlardan oluşan bir cephane konuşlandırın.
  • Hayati ipuçlarını taramak ve düşmanların zayıf noktalarını ortaya çıkarmak için Dedektif Modu'nu kullanın, ardından Free Flow ™ savaş sisteminin geliştirilmiş bir versiyonuyla birlikte acımasız kombinasyonlar gönderin.
  • Ana oyunun yanında ortaya çıkan lezzetli bir kedi alt parçasında Catwoman olarak oynayın.
  • Mark Hamill ve Kevin Conroy, Paul Dini tarafından yazılan bu karanlık, çarpık macerada Joker ve Batman'in sesi olarak geri dönüyor.
  • Arkadaşlarınızın puanlarına meydan okuyun ve başarılarını Apple'ın Oyun Merkezi ile karşılaştırın (Mac OS X 10.8 Mountain Lion gerektirir).
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14.2 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11.67 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.