Anasayfa » Spy Tactics 1.01 macOS
Strateji

Spy Tactics 1.01 macOS


Hakkında

Spy Tactics 1.01   bir casusun büyüleyici maceraları hakkında yapboz ve sıra tabanlı stratejinin bir karışımıdır. Gizli Servis'e Hoşgeldiniz Kendinizi özel bir ajan olarak deneyecek ve dünyanın farklı yerlerinde gizli görevler yapacaksınız - bozuk görevlilerin ve suçlu patronların ortadan kaldırılması, eksik sanat eserlerinin aranması, gizli bilgisayar sunucularının ve kimyasal laboratuarların imha edilmesi diğer şeyler. Size ciddi bir görev verildi. Bu görevi tamamlamak kolay olmayacak. Merhameti unut, sakin ol, her adımı hesapla ve zafer kesinlikle senin olacak. Muharebe Operasyon Planını Geliştirin Oyunun eşsiz panoramik yerleri var. Bu, seviye haritasını sizin için uygun bir noktadan değerlendirebilmenizi sağlar. Eylem planını doğru hesaplayabilir ve savaş operasyonunu kusursuz bir şekilde planlayabilirsiniz. Gözlemle, hesapla, kontrol et. Sen gizli bir ajansın ve bir hata yapmayı göze alamazsın. Casus Becerilerini Kullan Bulmacaları çözün - kilit seçimini kullanın, farklı kilitler seçin, güvenlik kameralarını kapatın, bilgisayar terminallerini kırın. Düşman uyumuyor! Yakalanmayın - kendinizi gizli tutmak için taktikler kullanın ve başka seçenek kalmadı - ateş edin ve kaçırmayın! Hareketlerin değişkenliği, bu tarz oyunlar için eşsiz bir özelliktir. Ne seçeceksin - profesyonel casusun gizli taktikleri mi yoksa gerçek dövüşçünün güç yöntemi mi?
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.29 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.