Anasayfa » Rebel Cops 1.1.0.3 macOS
Strateji

Rebel Cops 1.1.0.3 macOS


Hakkında

Rebel Cops 1.1.0.3  sadece dizinin açık tabanlı taktiksel işlemlerine odaklanan bir polis oyundur. Kurşun Eğer arzına sürekli eksiğiz ve tek atış bir polisim onların hayatına mal olabilir ne zaman dışarı tutabilir ne kadar görmek için kendi kasabanın yeni ceza gücüne karşı isyan polis bir ayaktakımı takım.
Özellikleri

Tam olarak polis değilsin ama adalet tarafında sadece sen varsın Olay yerinde yeni olan sadist bir suç patronu Viktor Zuev, kısa bir süre içinde Ripton kasabasını boğaza soktu. Topluluğun liderleri ve yerel polis, iradesine teslim oldu. Bir korkutma ve şantaj ustası olan Zuev, şehirdeki her büyük işletmeyi ele geçirdi; Ancak bir haydut polis kaçakçısı grubu selam vermeyi reddediyor. Küçük başarı umutlarıyla, adalet ve kasabalarının ruhu için savaşırlar. Silahlı çatışmalar heyecan verici, ancak gizli anahtar İnsan olmayan ve silahsız bir gerilla savaşı yapıyorsun. Gizlemeyi ve örtüyü kullanın, düşmana sessizce yaklaşın ve alarmı yükseltmeden önce onları aşağı indirin. Elinizde öldürücü olmayan silahlar ve teçhizatlardan oluşan bir cephanenin yanı sıra, isyancılarınızı yükseltirken açabileceğiniz özel taktiksel perksin var. Doğru, bazen şiddet kaçınılmaz görünüyor, ancak zaman geldiğinde, tereddüt etmeyin: ne sizin ne de suçluların sağlık barları var. Biri vurulduğunda, hızlı bir şekilde kanarlar ve kafasına bir kurşun sıkması ani ölüm demektir. Keşfet, temizle ve arkanı kolla Rebel Cops, yalnızca her bir inçlik alan için savaşmanız gereken kompakt işlemlerin yanı sıra, keşfedilmesi gereken büyük, açık konumlar (kum havuzu seviyeleri) de sunar. Her odada arama yapın, açık kasaları ve kasaları açın, erişilemeyen alanlara girmeye çalışın - ve hepsinden önemlisi, kullanışlı görünen her şeyi alın. Birlikte kalın ve dikkatli ilerleyin ya da riskleri kabul edin, hayran olun ve her köşeyi keşfetmeye çalışın. Yüksek yolu veya düşük yolu kullanın Zuev'in acımasızlığı onun gücünün anahtarıdır. Kurallarına uymadan onu yenebilir misin? Bütün operasyonu tehlikeye atıyor olsa bile, umutsuz kasaba halkının ihtiyaçlarına cevap verecek misiniz? Sadece işlerini yapan sivil muhafızları koruyacak mısın? Bazıları savaşta hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız, ancak şunu unutmayın: itibar, paradan daha değerlidir. Sokaklardaki kötü kan kolayca kolayca isminizi çamura koyabilir. Tüccarlar sizinle iş yapmayı reddedecek ve hatta kendi halkınızın bile size sırtını döndürebilir.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.12.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.51 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.