Anasayfa » Stellar Repair for Photo 7.0.0.0 Mac
Fotoğraf

Stellar Repair for Photo 7.0.0.0 Mac


Hakkında

Stellar Repair for Photo 7.0.0.0 yazılımı, .JPG veya .JPEG dosya uzantısına sahip bozuk veya hasarlı fotoğrafları onarmak için en iyi DIY aracıdır. JPEG görüntüleriniz bozuk, bölünmüş, bulanık, pikselli görünüyorsa, yazılım ödüllü anılarınızı diriltmenize yardımcı olacaktır.
Özellikleri

Resimleriniz bozuk, bölünmüş, grenli, bulanık, pikselli görünüyorsa, Fotoğraf için Yıldız Onarım, ödüllü anılarınızı keskin ve canlı hale getirmenize yardımcı olacaktır. Fotoğraf Makinelerinin RAW Dosya Biçimlerini Onarma Nikon, Canon, Sony, Fujifilm ve Olympus gibi tüm popüler marka kameraların RAW dosya biçimlerini onaran bir kerelik fotoğraf onarım yazılımı. Fotoğraf için Yıldız Onarımı, ARW, CR2, CRW, DNG, ERF, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, SR2, TIFF, RW2 ve SRF dosyalarını onarabilir ve onarımdan sonra JPEG formatında kaydeder. Tek Seferde Birden Fazla Fotoğrafı Onarma Fotoğraflarınız onarılamayacak kadar bozuk olabilir. Gelişmiş Yıldız Fotoğraf Onarımı yazılımı, görüntü dosyalarından ödün vermeden ciddi şekilde bozulmuş görüntü dosyaları durumunda gömülü küçük resimleri çıkarır. Onarılan Fotoğrafların Önizlemesi Onarılan fotoğrafları kaydetmeden önce onarılan tutarsızlıkları kontrol etmenizi sağlayan onarılan fotoğrafları 'Önizlemenizi' sağlar. Yazılım, orijinal fotoğrafın ayrıntılarının bozulmadan kalmasını sağlar. Ardından, onarılan görüntü formatlarını istediğiniz konuma kaydedebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.