Anasayfa » Stellaris 2.3.3.1 + DLC macOS
Simülasyon Strateji

Stellaris 2.3.3.1 + DLC macOS


Hakkında

Harikalarla dolu geniş bir galaksiyi keşfedin! Haçlı Kralları ve Europa Universalis serisinin yapımcıları Paradox Development Studio, özünde uzay araştırmaları yapan büyük strateji türünün bir evrimi olan Stellaris'i sunuyor. Derin stratejik oyun, zengin ve son derece çeşitli yabancı ırklar ve yeni ortaya çıkan hikaye anlatma seçeneklerine sahip olan Stellaris, seyahatleriniz sırasında karşılaşacağınız türler arasında geçiş yaparken, keşfederken, etkileşime girerek ve daha fazla bilgi edinirken yıldızlararası keşifleri ödüllendiren zorlu bir oyun deneyimi sunmaktadır. Galaktik bir imparatorluk kurarak isminizi kozmosa asın; uzak gezegenleri sömürgeleştirmek ve yabancı uygarlıkları bütünleştirmek. Hedeflerinize ulaşmak için tek başına savaş yaparak mı yoksa diplomasi yolunda mı yürürsünüz?
Özellikleri

- Derin ve Çeşitli Keşif. - Binlerce gezegen içeren muazzam ustalık galaksileri - Kahramanlık bilim adamlarının liderleriyle Anomalileri Keşfedin - Özelleştirme ve usulerasyon oluşturma yoluyla sınırsız çeşitlilikteki yarışlar - Büyük Strateji Oyununa layık Gelişmiş Diplomasi sistemi - Çok çeşitli teknolojilere dayanan Gemi Tasarımcısı - Çarpıcı uzay görselleri
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: OSX 10.11 İşlemci tipi (ler) ve hız: i5-4570S RAM minimum: 8GB Video RAM: 1 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5.44 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.