Anasayfa » Superkey 0.16 Mac
Araçlar- Çeşitli

Superkey 0.16 Mac


Hakkında

Ekranın herhangi bir yerinde metin arama ve tıklama yeteneği ile anında klavye uzmanı olun. Yerleşik köprü tuşu ve yeniden eşleme ön ayarları ile birlikte gelir. macOS'te Klavye Süper Gücü.
Özellikleri

Yazdıklarınızla eşleştir öğesini arayın ve tıklayın ve tıklayın - tümü klavyeyle ve ekranın herhangi bir yerinde. Hiper tuş dahil Büyük harf kilidi tuşunuzu veya değiştirici tuşlarınızdan herhangi birini, dört değiştiricinin tümü birleştirilmiş şekilde hiper tuşa dönüştürün: ⌃⌥⌘⇧ Hiper tuş, klavye kısayolları olan diğer tüm uygulamalarınızda kullanabileceğiniz ek bir değiştirici tuş görevi görür Uzman kullanıcı Yalnızca birkaç onay kutusuyla klavye verimliliğini en üst düzeye çıkarın Onay kutusu istediğiniz yeniden eşlemeler mi var?
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.