Anasayfa » Switch 1.2.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Switch 1.2.0 Mac


Hakkında

Kabuk komutlarınızı yönetin. Anahtar, basit bir SSH kısayol menüsü olan kabuk komutunu çalıştırmak için bir kısayol menüsü gibidir.

Özellikleri

Bir yapılandırma dosyası oluşturun — İşinize uygun bir yapılandırma dosyası oluşturmak için example.json örnek yapılandırma dosyasına başvurabilirsiniz, makul bir yapılandırmayla iş verimliliğinizi artırabilirsiniz
Kabuk komutunu yürütmek için terminali seçin — Şunları yapabilirsiniz sistem varsayılan terminalini veya iTerm terminalini seçin. iTerm popüler bir iTerm terminalidir ve onu kullanmayı gerçekten seviyorum. Ancak, birçok kişinin iTerm terminali kurmayabileceğini göz önünde bulundurarak, sistemle birlikte gelen terminali
herhangi bir zamanda varsayılan Anahtarlama profilleri olarak ayarladım – Çalışma alışkanlıklarınıza bağlı olarak, ne üzerinde çalıştığınıza bağlı olarak, profilleri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. ve nerede istersen.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.