Araçlar- Çeşitli

SyncSettings 1.2.4 MacOS


Hakkında

SyncSettings, mac uygulamalarınızın tercihlerini yedekleyebilen ve senkronize edebilen ilk uygulamadır. Yeni bir macOS yüklemesinden sonra tüm uygulamalarınızı düzenlemekten veya aynı ayarları birkaç mac’ta manuel olarak saklamaktan bıktınız mı? SyncSettings bunu sizin için yapacak.

SyncSettings, tercihlerinizi tek bir ssbackup dosyasında paketler. Böylece verilerinizi yerel olarak tutabilir veya bulutta depolayabilirsiniz. Bu şekilde, tüm bilgisayarlarınız her zaman aynı verilere erişebilir. İCloud, Google Drive, One Drive ve hatta GitHub gibi tüm bulut sağlayıcıları uyumludur.

Proje, en fazla sayıda uygulamayı desteklemek için birkaç aydır yapım aşamasındadır. Mac App Store’un neredeyse tüm uygulamaları zaten SyncSettings tarafından desteklenmektedir. Buna ek olarak, 400’den fazla standart dışı uygulama ve yürütülebilir dosyanın özel bir listesi de entegre edilmiştir.

Geliştiriciler ve tasarımcılar hakkında düşündük. Favori araçlarınız zaten entegre edilmiştir: Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Adobe Illustrator, Atom, IntellijIdea, Omnigraffle, PHP Storm, PyCharm, Tower 3, Transmit, WebStorm, Xcode, Bash, Bundler, Git, Docker, Emacs, Heroku, Maven, MySQL, Perl, PostgreSQL, Vim, Zsh ve çok daha fazlası.

Pek çok kullanıcının yeni bilgisayarları veya macOS’in yeni sürümlerini kurmak için SyncSettings kullandığını biliyoruz. Bu yüzden bir not editörü dahil ettik. Ne yapmanız gerektiğine dair kendi notlarınızı yazmanıza olanak tanır. Üstelik, uygulama tercih dosyalarıyla sınırlı değildir. Kendi dosyalarınızı tanımlayabilirsiniz ve onları sorunsuz bir şekilde yedekleyip senkronize eder.

Daha fazla özelliğe ihtiyacınız varsa veya uygulamalarınızdan bazıları uygulamalar tarafından senkronize edilmediyse size yardımcı olabiliriz. Geri bildirimler doğrudan uygulamadan gönderilebilir. Böylelikle her türlü öneri ve iyileştirme için birkaç tıklamayla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sürüm, macOS High Sierra ve sonraki sürümler için optimize edilmiştir. Ayrıca uygulama 7 dilde (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Çince) mevcuttur.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13.0 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.