Anasayfa » TechSmith Snagit 2023.2.0 macOS
Araçlar- Çeşitli

TechSmith Snagit 2023.2.0 macOS


Hakkında

macOS, temel ekran yakalama yetenekleriyle birlikte gelir, ancak özelleştirme seçenekleri oldukça sınırlıdır. Snagit, daha çeşitli ekran görüntüsü alma işlevleri sunan ve aynı zamanda video kaydedebilen, göze batmayan ancak çok kolay erişilebilir bir Mac uygulamasıdır. Ayrıca Snagit, projelerinizi üçüncü parti uygulamalara ihtiyaç duymadan kişiselleştirebileceğiniz bir düzenleme alanı sunar. Anında ekran görüntüsü yakalayın veya video kaydedin Varsayılan olarak, Snagit, ekranınızın sağ üst köşesine yerleştirilmiş bir otomatik gizleme yakalama penceresi de sağlayan bir durum çubuğu menüsü uygulamasıdır. Uygulamanın Tercihler penceresi aracılığıyla, bunlardan yalnızca birini etkin durumda tutmaya hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Aynı zamanda, önceden tanımlanmış kısayol tuşlarını da kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bu denetleyicilerden herhangi biri aracılığıyla yakalama türünü seçmek ve kaydetmek istediğiniz alanı vurgulamaktır. Snagit, yakalamaları otomatik olarak işleme penceresine gönderir ancak bu, iş akışınızı hiçbir şekilde engellemez: sonuçtan zaten memnunsanız, birçok görüntü veya video paylaşım çözümünden birini seçmeniz yeterlidir. Çok yönlü düzenleme ve paylaşım çözümleri Snagit resim düzenleyici, belirli alanları vurgulamak, metin yazmak, belirli öğeleri silmek ve çok daha fazlası için kullanılabilecek basit araçlardan oluşan bir koleksiyon içerir. Ayrıca, renk filtreleri, kenar efektleri ve daha fazlasını da uygulayabilirsiniz. Video içeriğiyle uğraşırken yapabileceğiniz tek şey kaydı önizlemek ve belirli bir kısmı kesmek. Kayda değer bir nokta, Snagit'in nihai projeleri uygulama içinden hızlı bir şekilde yüklemek için çeşitli çevrimiçi hesaplara bağlanmanıza izin vermesidir: bu, tüm prosedürü son derece basit hale getirir.
Sistem Gereksinimleri

Dil: İngilizce, Deutsch, Français Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

219 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.