Anasayfa » Tembo 2.4.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

Tembo 2.4.1 macOS


Hakkında

Tembo 2.4.1, Mac OS X'te yerleşik güçlü Spotlight motoruna dayanan verimli bir dosya arama aracıdır. Tembo, dosyaları, klasörleri, posta iletilerini, yer imlerini, görüntüleri, ...
Tembo, güçlü Spotlight motoruna dayanan bir masaüstü arama aracıdır. Tembo dosyaları, klasörleri, posta iletilerini, yer imlerini, resimleri bulur…. Tembo sonuçları dosya türü kategorilerine göre gruplandırılmış olarak gösterir. Başlangıçta her grup için en iyi 10 maç gösterilir. Genellikle yeterli olan dosyayı burada bulabilirsiniz. Tercihler, kategorilerin etkinleştirilmesini, devre dışı bırakılmasını ve yeniden düzenlenmesini sağlar. Bir kategoriye girdiğinizde Tembo'nun gerçek gücü ortaya çıkar. Her grupta 2500'e kadar arama sonucu bulacaksınız. Tembo, bağlama uygun filtreler sunar. Bunlar sonuç listesini sıralamanıza ve aradığınızı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Neden Spotlight veya Finder yerine Tembo kullanıyorsunuz? - Aradığınız dosyaları bulmak daha hızlı olacaktır - Kullanımı kolay arayüz - Gruplandırılmış arama sonuçları - Her grupta 2500 sonuç - İçeriğe duyarlı filtreler Tembo hangi dosyaları bulabilir? Tembo, Spotlight indeksine ve motora dayanmaktadır. Tembo, Spotlight tarafından dizine eklenen herhangi bir dosyayı bulabilir. Bu, Kütüphane klasörlerindeki dosyaları içerir, ancak birçok düşük düzey sistem dosyasını hariç tutar.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.