Anasayfa » Tetraface Inc Metasequoia 4.7.0a Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Tetraface Inc Metasequoia 4.7.0a Mac


Hakkında

Üç boyutlu model tasarımı, özellikle de insan karakterleri veya hayvanların yaratılması, bu alanda bazı bilgi ve en önemlisi, iş için uygun araçlar kümesi gerektirir. Bazı özel yazılım çözümlerini kullanarak bazı 3D kreasyonları yapan ve her programı tekrar kurmak zorunda kalmadan üzerinde çalışılması gerekenler için, Metasequoia gibi bir yardımcı program doğru seçim olabilir. Bu uygulama güçlü bir özellikler seti sağlamayı ve onları gerçekten samimi bir arayüzden sunmayı başarır. Metasequoia'yı çalıştırmanın birkaç yolu vardır, yeni başlayanlar, Modelleme (ip), Modelleme (ikon) ve Haritalama. Bu stillerin her biri, yüklenen modeli düzenlemek, doğru aydınlatmayı ayarlamak ve daha fazlası için komutları ile birlikte gelir. Seçebileceğiniz ve tasarımınıza ekleyebileceğiniz çok çeşitli nesneler ve çalıştığınız modeli değiştirmek için tasarlanan bazı araçlar vardır. Düzenleme işlevi Metasequoia ile donatılmış oldukça basit, ancak yine de nesneleri, yüzleri ve köşe noktaları malzeme eylemleri işlemek için gerekli tüm önlemleri kapsar. Tasarımın seçilen her bir kısmı gerektiği şekilde onarılabilir, saklanabilir veya geri yüklenebilir ve görüntülenecek veya bir dönüş merkezi olarak ayarlanabilecek şekilde ayarlanabilir. Uygulamada 'Ayarlar' bölümünden gerçekleştirilebilecek birçok özelleştirme vardır, bu sayede örneğin fare butonlarına ve tuş kombinasyonlarına çeşitli eylemler atayabilirsiniz. Bozukluklardan kaçınılabilir ve Direct3D ve OpenGL önizleme seçeneklerini ayarlayarak oluşabilecek bazı hatalar olabilir. Her şeyi hesaba katan Metasequoia, özellikle bu yazılımın çalışabileceği çeşitli formatlar için iyi destekle kullanım kolaylığı sayesinde, bu türden daha karmaşık yardımcı programlara layık bir alternatif gibi görünüyor.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

74 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.