Anasayfa » Stats 2.7.30 Mac
Araçlar- Çeşitli

Stats 2.7.30 Mac


Hakkında

Mac'inizin donanımına ve kaynak kullanımına dikkat etmek faydalıdır, ancak üçüncü taraf yardımcı programları olmadan bunu yapmanın erişilebilir bir yolu yoktur. İstatistikler, menü çubuğundan sıcaklığı, voltajı, güç tüketimini, pil seviyesini ve genel kaynak kullanımını izlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış açık kaynaklı bir uygulamadır. Tamamen yapılandırılabilir, göze batmayan ve kullanımı oldukça kolaydır.
Özellikleri

Menü çubuğu sistem monitörü Uygulamayı yükledikten sonra, varsayılan olarak yalnızca birkaç okuma mevcut olacaktır. Ayarlardan daha fazlasını ekleyebilirsiniz ve hepsi menü çubuğunda ayrı simgeler olarak görüntülenecektir. Doğal olarak, bunları serbestçe hareket ettirebilirsiniz ve okumalardan herhangi birine tıklayarak ek bilgilere erişebilirsiniz. Çok çeşitli parametreleri izleyin CPU, RAM, disk ve ağ kullanımı üçüncü taraf bir uygulama olmadan bile oldukça kolay bir şekilde gözlemlenebilirken, İstatistikler süreci çok daha basit hale getirir. Çeşitli bileşenlerin sıcaklığı, voltajı ve güç çekişi ile ilgileniyorsanız, uygulama gerçekten kendine gelir. Hangi sensörleri izlemek istediğinizi seçebilirsiniz, böylece gereksiz veriler arasında boğulmazsınız. Çok sayıda özelleştirme seçeneği Neyi izlemek istediğinizi seçmenin yanı sıra, birkaç gösterge stili arasından seçim yapabilir, etiketleri gösterebilir veya gizleyebilirsiniz (bu, okumanın görünürlüğüne yardımcı olabilir) ve tercih ettiğiniz güncelleme aralığını belirleyebilirsiniz. Sensör monitörleri çok fazla özelleştirilemez. Değiştirebileceğiniz tek şey güncelleme aralığıdır ve birden çok okuma, herkes için tercih edilmeyebilecek tek bir simgede gruplandırılmıştır. İstatistikler, bazı rakipleri kadar çok özellik sunmuyor, ancak bunun tamamen açık kaynaklı ve ücretsiz bir uygulama olduğunu hatırlamakta fayda var. Ayrıca aktif olarak geliştirilmektedir, bu nedenle gelecekte daha fazla özellik ve iyileştirme görmeyi bekleyebiliriz.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.