Anasayfa » THE SIMS 4 1.90.375.1020 + ALL DLC Mac (Torrent)
Simülasyon

THE SIMS 4 1.90.375.1020 + ALL DLC Mac (Torrent)


Hakkında

Hayal edebileceğiniz herhangi bir Sim'i yaratabilirsiniz. Hayatlarını planla, arkadaşlarını seç, düşmanlar edin ve komik hikayelerinin ortaya çıkışını izle. Devam edin, en büyük arzusu bahçecilik becerilerini geliştirmek olan bir Sim yapın. Yeterli çalışma ile dünyanın en büyük serbest botanikçisi olabilir. Ya da belki de partinin hayatı olmayı özleyen, komik bir şakacı yaratmak istersiniz. Sonunda bir suç dehası mı olacak? Seçim senin. The Sims 4'te devasa kişiliklerin nasıl bir araya geleceğini tahmin etmek mümkün değil - Sim'lerinizin kariyer yapmasına, yeni beceriler öğrenmesine, arkadaşlar edinmesine ve ilişkilere başlamasına yardımcı olun. Nasıl yöneteceksin? Büyük kişiliklere sahip Sim'ler yaratın. Yeni nesil Sim'ler yaratın ve kontrol edin! Devasa kişilikleri ve daha da büyük hedefleri ile daha akıllı sim'leriniz daha ilişkilendirilebilir, çoklu görev yeteneğine sahip ve yeni duygular ve canlı animasyonlarla hayat buluyor. Zengin, eğlenceli ve genellikle düpedüz gülünç hikayeler yaratmanız için size sonsuz olanaklar sunarlar. Güçlü yaratıcı araçların keyfini çıkarın. Create A Sim aracı ve Build Modu, her zamankinden daha güçlü, sezgisel ve eğlenceli olacak şekilde yeniden keşfedildi. Sims'i dokunsal hassasiyetle şekillendirme kontrolü sizde. Oda bazlı İnşa Modu ile hayallerinizdeki evi zahmetsizce inşa edin. Şık Görünümler ve Odalar, The Sims 4'teki Sim'lerinize ve evlerinize eklemek için küratörlüğünde kıyafetler ve tasarımlarla size ilham veriyor. Kreasyonlarınızı paylaşın. Yepyeni Galeri, oyununuzdan hiç ayrılmadan yeni içeriği görüntülemenize, paylaşmanıza ve indirmenize olanak tanır. The Sims topluluğu tarafından oluşturulan zengin içerikten ilham alın ve keyfini çıkarın ve oyununuza yeni deneyimler ekleyin. Asla eğlenceniz bitmeyecek.
Özellikleri

1. AŞAĞIDAKİ YOLA GİDİN: /The Sims 4.app/Contents/Resources/drive_c/Program Files/The Sims 4/ 2. “ Toggle_DLC ” SCRIPT ÜZERİNE ÇİFT TIKLAYIN VEYA TERMİNALİNİZİ KULLANARAK ÇALIŞTIRIN. 3. ŞİMDİ KURULU DLCS'LERİNİZİN ETKİN OLDUĞUNDAN EMİN OLUN ( YEŞİL OLMALIDIR ), YOKSA ELLE ELLE ETKİNLEŞTİRİN.
  • Oyun şu anda M1 yongası üzerinde çalışıyor (macOS 11.3 veya sonraki bir sürümüne güncelleme yapmalısınız)
  • Mac'inize harici sürücü kullanarak Windows yüklemek için yeni bir öğretici ekledik ve oyunu artık mac dahili sürücünüzü değiştirmeden Windows'ta oynayabilirsiniz (Windows'ta mac'e göre gözle görülür bir oyun performansı var)
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

279 KB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.