Anasayfa » The Sims 3 – Complete 1.67.2 MacOS (Torrent)
Simülasyon

The Sims 3 – Complete 1.67.2 MacOS (Torrent)


Hakkında

Daha özgür, daha yaratıcı bir hayat yaşamaya hazır mısınız? The Sims ™ 3'te, ideal dünyanızı tasarlarken fantezilerinizin çılgınca çalışmasına izin verebilirsiniz. Sizi memnun eden kişiyi elde edene kadar her bir şekil, renk ve kişilik özelliğini inceleyerek Sim'inizle başlayın. Hayalinizdeki evi tasarlayın, ancak bir şebekenin sizi sınırlamasına izin vermeyin; mobilya ve duvarları özgürce ve kalbinizin içeriğine yerleştirin, döndürün ve istifleyin. “Zor iş” bittiğinde, akıl hocası olma zamanı. Sim'inizin yaşamı boyunca yol göstermesi, kariyer gelişimi, aşkı bulması ve hayalleri ve arzuları takip etmesi için rehberlik edin. Arkadaşlarınızla ve ailenizle zaman geçirmek, resim ustalaşmak ya da bilgi toplamak kadar önemlidir. İşleri bir üst seviyeye taşıyın ve Sim'inizin maceralarını kaydedin ve sürekli büyüyen ve gelişen toplulukla paylaşın. Geniş bir genişletme paketleri ve keşfedilecek eğlenceli nesneler kataloğu ile sizi bekleyen olasılıkların sonu yok. Her şey burada başlıyor; Maceranı Bekliyor!
Özellikleri

  • Sim'inizi Kişiselleştirin: İstediğiniz görünümü elde etmek için çok çeşitli yüz özelliklerini ve vücut tiplerini karıştırın ve eşleştirin. Sim'inizi kişilik özellikleri ile doldurun ve hayallerini gerçekleştirmenize yardımcı olun.
  • Kendi Extreme Makeover'ınızı Geliştirin: Sim'in evini istediğiniz şekilde, temiz veya dağınık olarak dekore edin. Tuhaf açılar kullanın, yüksek parça yığınları oluşturun ve en sevdiğiniz kişiselleştirilmiş deseni duvarlara ve döşemelere uygulayın.
  • Evden Uzaklık: Evden çıkın ve ilk kez hareketli ve eğlenceli mahalleyi keşfedin. Daha büyük çevrimiçi topluluğun bir parçası olun!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.5.7 İşlemci tipi (ler) ve hız: Core Duo RAM minimum: 2 Gb Video RAM: 128 MB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23.35 GB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.