Anasayfa » Warhammer Mechanicus Omnissiah Edition 1.3.1 macOS
Strateji

Warhammer Mechanicus Omnissiah Edition 1.3.1 macOS


Hakkında

Warhammer Imperium - The Adeptus Mechanicus'taki teknolojik olarak en gelişmiş ordulardan birinin kontrolünü elinize alın. Magos Dominus Faustinius olarak, keşfedilmiş olan yeni keşif Necron gezegeni Silva Tenebris'in öncülüğünü yapacaksınız. Ekibinizi özelleştirin, kaynakları yönetin, uzun süredir unutulan teknolojiyi keşfedin ve Tech-Priest'lerin her hareketini kontrol edin. Her kararınız, önünüzdeki misyonları şekillendirecek ve nihayetinde 50'den fazla el yapımı görevde emrindeki birliklerin kaderine karar verecek. Yolunuzu dikkatlice seçin - Imperium buna bağlı.
Özellikleri

  • Artırma:  Et zayıf! Tech-Priest'lerinizi silah, destek malzemesi, Servo-Skulls ve diğer mekanik takviyelerle yükseltin. Her oyun stili için bir takım oluşturmak üzere çoklu karakter sınıflarından birini seçerek ekibinizin disiplinlerini özelleştirin.
  • Eşsiz Taktik Savaş:  xenos pusulasının aşırı baskısı altında cesaretinizi test edecek sürükleyici stratejik savaşa katılın. Biliş Noktalarını kullanarak en güçlü silah ve yeteneklerine eriş ve düşmanını duraklatmadan ilerlet. Korkma, Omnissiah, cesareti destekliyor.
  • Daldırma Kütüphanesi:  Kara Kütüphane yazarı Ben Counter tarafından yazılmış, özellikle Adeptus Mechanicus hizipinin benzersiz kişiliğine uyacak şekilde hazırlanmış, her karakterin kendi kişiliğine ve ajandasına sahip olduğu dikkat çekici bir hikaye. Gerginliği hissedin ve eşsiz görsel efektler ve nefes kesici seslerle olan bağlılığa hayran kalın.
  • Zor Kararlar:  Ark Mechanicus, Caestus Metalican'dan geleceği şekillendirecek zor kararlar alın ve sizi gerçekten eşsiz bir oyun için alternatif sonlara yollayın. Ancak, her bir mezarı ne kadar çok araştırırsanız, ödüller de o kadar artar, aynı zamanda tehdit de artar.
  • Omnissiah Beyikleri:  Oyun içi başarıları topla ve savaşın sıcağında sana yardımcı olmak için görev başına bir kez kullanılabilecek güçlü yeteneklerle ödüllendiril. Diller : İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Çince
Sistem Gereksinimleri

  OS X 10.9 (64-bit)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.95 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.