Anasayfa » Tinderbox 9.3.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Tinderbox 9.3.0 Mac


Hakkında

Tinderbox kişisel bir içerik yönetim asistanıdır. Notlarınızı, fikirlerinizi ve planlarınızı saklar. Onları organize etmenize ve anlamanıza yardımcı olabilir. Tinderbox, Web dergileri ve web günlükleri aracılığıyla fikirlerinizi paylaşmanıza yardımcı olur. Tinderbox 7  , her zamankinden daha hızlı, daha etkileyici ve daha faydalıdır - fikirlerinizi yakalamak ve görselleştirmek için paha biçilemez bir araçtır.
  • Dans  haritaları, Tinderbox'ın karışık linklerinizi otomatik olarak netleştirmesini sağlar
  • Doğal dil işleme  , temsilcilerinizin daha fazlasını yapmasına yardımcı olacak isimleri, yerleri ve organizasyonları çıkarır.
  • Grafiklerde büyük gelişmeler  .
  •  En karmaşık kalitatif kodlama projesini bile görselleştirmeye yardımcı olmak için tüm bayrak sözcükleri  .
  • Daha hızlı, daha zarif, daha iyi  haritalar.
Bir sonraki filminizi çizdiğinizde veya tezinizi yazarken, bir kurs tasarladığınızda, yasal bir uygulamayı yönetirken, bir kampanyayı koordine ederken veya bir orkestra konseri sezonu planladığınızda, Tinderbox 7 kişisel bilgi asistanınız olacaktır. Tinderbox notlarınızı, planlarınızı ve fikirlerinizi depolar ve düzenler. Onları bugün, yarın ve gelecek aylar ve yıllar boyunca analiz etmenize ve anlamanıza yardımcı olabilir. Kendilerini düzenlemeye yardımcı olan ve verilerinizi temiz tutan Tinderbox belgeleri oluşturabilirsiniz. Bilgi bahçeciliğine inanıyoruz: anlayışınız büyüdükçe Tinderbox sizinle birlikte büyüyor.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

42 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.