Anasayfa » Tipard Blu-ray Player 6.2.62 MacOS indir
CD - DVD

Tipard Blu-ray Player 6.2.62 MacOS indir


Hakkında

Mac için Tipard Blu-ray Oynatıcı, farklı bölgelerde piyasaya sürülen herhangi bir Blu-ray diski ve Mac’te yedeklediğiniz Blu-ray klasörünü/ISO dosyalarını canlı video efektiyle oynatmanıza olanak tanır. Bu harika ve kapsamlı Blu-ray oynatma yazılımı aynı zamanda HD MOV, HD MP4, HD AVI vb. gibi HD videoları oynatabilen hepsi bir arada bir video oynatıcıdır.

Özellikleri

  • Mac’te herhangi bir Blu-ray disk/klasör/ISO dosyasını oynatın
  • Geniş tam ekranla 1080p HD videoların keyfini çıkarın
  • Birden fazla video formatını ve inanılmaz görsel keyfi destekleyin

Size yepyeni bir Blu-ray deneyimi yaşatın
Sıralarca Blu-ray diskleriniz var ancak etkili bir Blu-ray Oynatıcı yazılımınız mı yok? Tipard Mac Blu-ray Oynatıcı yazılımı, evde en yeni Blu-ray filmlerin keyfini çıkarmanız için tüm ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacaktır. Bu Blu-ray Oynatma yazılımının, olağanüstü yüksek çözünürlüklü video kalitesine sahip herhangi bir Blu-ray diski oynatma konusunda herhangi bir sınırlaması yoktur. Ayrıca yerel diskinize yedeklediğiniz Blu-ray klasörünün veya Blu-ray ISO görüntü dosyalarının keyfini çıkarmanızı da mümkün kılar. Bu birinci sınıf Blu-ray Oynatma yazılımı elinize geçtiğinde tüm Blu-ray dünyasının keyfini çıkarmak sizin için oldukça kolay. Kısacası, Mac için güçlü Blu-ray Oynatıcı yazılımı size tamamen yeni bir Blu-ray deneyimi sunacak!

Evrensel Multimedya oynatıcı
En iyi Blu-ray Oynatıcı yazılımı olmasına rağmen, Blu-ray diskleri oynatmak için özel değildir. Aynı zamanda evrensel bir multimedya oynatıcı görevi görerek geniş ekran ve olağanüstü video görüntüleri ile 1080p HD videoların keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Keyfinize göre MP4, M4V, MOV, FLV, WMV, AVI, MKV vb. gibi birden fazla videoyu Mac Blu-ray Oynatıcı yazılımına aktarabilirsiniz. Akıcı oynatma ve heyecan verici video efekti, dijital yaşamınızı büyük ölçüde artıracaktır.

Videonuzu birden fazla ayarla optimize edin
Blu-ray diskinizin ses parçasından veya altyazısından memnun değil misiniz? Bu Mac Blu-ray Oynatıcı, sorunlarınızı ortadan kaldırdı çünkü mevcutsa istediğiniz ses parçasını ve altyazıyı seçebiliyorsunuz. Ayrıca hangi bölümü veya başlığı izleyeceğinize karar vermek de size kalmış. Gezinme panelini açın ve istediğiniz ayarları değiştirin.

Kullanıcı dostu özellikler
En pratik Mac Blu-ray Oynatıcı yazılımı nedir? Güçlü oynatma fonksiyonunun yanı sıra kullanımı da çok kolay olmalı, aksi takdirde işimize yaramaz. Mac için Tipard Blu-ray Oynatıcı, ilk ve basit tasarıma sahiptir ve herkes için kullanımı çok kolaydır. Bu arada, anlık görüntü işleviyle en sevdiğiniz video görüntülerini yakalayabilir ve daha sonra kullanmak üzere yerel diskinize kaydedebilirsiniz.

Muhteşem video efekti
Tipard Mac Blu-ray Player yazılımı, boş zamanlarınızda ailenize görsel bir şölen sunuyor. Bu Mac Blu-ray Oynatıcıya sahip olduğunuzda daha iyi bir video efekti için sinemaya gitmenize gerek yok.

 

İstediğiniz zaman hızlı ileri veya geri adım atın
Mevcut olay örgüsü çok ilgi çekici değilse, istediğiniz video bölümünü bulmak için hızlı ileri sarabilirsiniz; veya tekrar görmek istediğiniz kısma geri dönün.

Tam ekran
Bu olağanüstü Mac Blu-ray Oynatma yazılımıyla Blu-ray filmlerini ve videolarını tam ekranda izleyebilirsiniz. Ekranınız ne kadar geniş olursa video efekti o kadar iyi olur.

Anlık görüntü işlevi
Anlık görüntü işleviyle, en sevdiğiniz video görüntülerini yakalayabilir ve bunları daha sonra kullanmak üzere yerel diskinize kaydedebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

45 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.