Anasayfa » Tooth Fairy 2.5.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Tooth Fairy 2.5.0 MacOS


Hakkında

Tek bir tıklamayla veya tuşa basarak AirPod'ları (veya diğer Bluetooth kulaklıkları) Mac'inize bağlayın. AirPod'lar harika, ancak iPhone'larda olduğu gibi Mac'ler ile de sorunsuz çalışmıyorlar. Bir bakışta AirPod'lardan mı yoksa Mac'inizin yerleşik hoparlöründen ses mi çalacağını söyleyemezsiniz, bağlanmak için bir Bluetooth alt menüsüne girmeniz gerekir ve ardından AirPod'ların ne zaman olduğunu görmek için menüye geri dönmeniz gerekir. kullanıma hazır. ToothFairy bunu kolaylaştırıyor: AirPod'lere geçmek için menü çubuğundaki bir simgeye tıklayın (veya bir kısayol tuşuna basın) ve simge her zaman bağlı olup olmadıklarını gösterir.
Özellikleri

- AirPod'lerin yanı sıra Mac'inize bağlayabileceğiniz Bluetooth kulaklık, hoparlör veya kulaklıkla birlikte çalışır. - AirPod'lara geçmek için menü çubuğundaki boş AirPods simgesini tıklayın. Bağlandıklarını göstermek için doldurur ve ayrıca bir pil göstergesi görüntüler. - Birden fazla Bluetooth ses cihazını destekler; Her biri için farklı bir simge ve kısayol tuşu seçebilirsiniz. - En iyi ses kalitesini alın. MacOS normalde mikrofonu kullanacağınızı düşünüyorsa SCO kodeğini kullanacaktır. ToothFairy, yalnızca ses çıkışına önem verirken daha yüksek kaliteli AAC codec bileşenini kullanmasını sağlayabilir: müzik veya video dinlemek veya oyun oynamak. - Telefonunuza geri dönebilmeniz için simgeye tıklayarak (veya kısayol tuşuna basarak) bir Bluetooth cihazının bağlantısını kesin. Apple W1 çipli AirPods and Beats cihazlarının elle bağlantısının kesilmesine gerek yoktur ve kısayol tuşlarına birden çok kez basarken yanlışlıkla kesilmeleri önlemek için bunları "Yalnızca bağlantı modu" olarak ayarlayabilirsiniz. - ToothFairy giriş yaparken otomatik olarak başlar, bu yüzden ihtiyacınız olduğunda her zaman oradadır. - İsteğe bağlı olarak, Dock simgesini yalnızca menü çubuğunda görünecek şekilde gizleyin. Dock simgesi gizliyken, ayarlara erişmek için menü çubuğu simgesini sağ tıklayabilir (veya Control tuşuna basarak tıklayabilirsiniz). - AirPod'lar bağlandığında veya bağlantısı kesildiğinde bir kabuk betiği çalıştırın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.