Anasayfa » Topaz Photo AI 1.3 Full Mac
Fotoğraf

Topaz Photo AI 1.3 Full Mac


Hakkında

Yarının teknolojisi ile fotoğraflarınızı keskinleştirin, paraziti giderin ve çözünürlüğünü artırın. Topaz Photo AI, fotoğrafçılığın yaratıcı kısmına odaklanabilmeniz için görüntü kalitenizi güçlendirir. Araçlarınız yerine yaratıcılığınıza odaklanın. AI bazı şeylerde iyidir, ancak bazılarında kötüdür. Cümle yazabilir ama hikaye anlatamaz ve şarkı önerebilir ama müzik besteleyemez. Ama bizim için en önemlisi: AI, görüntü kalitesini iyileştirmede son derece iyi, ancak onunla ne yapılacağını bilmede kötü. Çarpıcı fotoğrafçılığın birinci sınıf araçlarla eşleştirilmiş sanatsal vizyondan geldiğine inanıyoruz. Yapay zeka asla insan yaratıcılığını taklit etmeyecek, bu yüzden vizyonu sağlamak yine sizin işiniz. Ancak tıpkı daha keskin bir lens veya daha iyi bir kamera gibi, Topaz Photo AI, dünün araçlarıyla mümkün olmayan görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. Fotoğraflarınız en keskin haliyle. Konunuz bulanık olduğunda her zaman yeniden çekim yapamazsınız. Bazen fotoğraflarınızı bilgisayarınızda gözden geçirene kadar bunu bile bilemezsiniz. Bu durumlarda, fotoğraflarınızın olabildiğince keskin olmasını sağlamak için Topaz Photo AI kullanın. Sharpen AI modülü, geleneksel keskinleştirme gibi kenar kontrastını yapay olarak artırmak yerine, daha doğal sonuçlar elde etmek için bulanıklığın temel nedenlerini (kamera sarsıntısı, hareket bulanıklığı, yanlış odaklama) doğal olarak tersine çevirir. Bulanıklık olmadığında keskinlik kalır; kenar haleleri veya diğer kusurlardan arınmış keskin, net ayrıntılar.
İndirme Linkleri

Turbobit

187 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.