Anasayfa » Sid Meier’s Civilization VI 1.3.13 macOS (Torrent)
Strateji

Sid Meier’s Civilization VI 1.3.13 macOS (Torrent)


Hakkında

En İyi PC Oyunu ve En İyi Strateji Oyunu da dahil olmak üzere 15 E3 ödülü kazanan Sid Meier's Civilization VI , 8 milyondan fazla Medeniyet V dahil olmak üzere dünya çapında 35 milyondan fazla birimde satılan popüler Medeniyet franchise'ına bir sonraki giriş oldu . Aslen efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından yaratılan Civilization, zaman testine dayanmak için bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devri'nden Bilgi Çağına kadar bir medeniyet kurarak ve yöneterek Dünya'nın Hükümdarı olun. Savaş yapın, diplomasi kurun, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın tanıdığı en büyük medeniyeti kurmaya çalışırken tarihin en büyük liderleriyle başa baş gidin. Medeniyet VI dünyanızla bağlantı kurmanın yeni yollarını sunuyor: şehirler artık harita üzerinde fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültürde aktif araştırmalar yeni potansiyelleri ortaya çıkarıyor ve rakip liderler beş yöntemden biri için yarışırken kendi tarihsel özelliklerini temel alarak kendi ajandalarını takip edecekler Oyunda zafer kazanmak için.
Özellikleri

  • GENİŞLETİCİ İMPARATORLUĞU:  Daha önce hiç olmadığı gibi, imparatorluğunuzun haritaya yayılmış harikalarını görün. Her şehir birden fazla karoya yayılır, böylece şehirlerinizi yerel araziden tam olarak yararlanmak için özel olarak inşa edebilirsiniz.
  • AKTİF ARAŞTIRMA:  Uygarlığınızın tarih boyunca ilerlemesini hızlandıran güçlendiricilerin kilidini açın. Daha hızlı ilerlemek için, çevrenizi aktif olarak keşfetmek, geliştirmek ve yeni kültürler keşfetmek için birimlerinizi kullanın.
  • DİNAMİK DİPLOMASİ:  Çatışmanın hayatın bir gerçeği olduğu ilkel ilk etkileşimlerden, geç oyun ittifaklarına ve müzakerelere kadar, diğer medeniyetlerle etkileşimler oyun boyunca değişir.
  • KOMBİNE SİLAHLAR:  "Karo başına bir birim" tasarımını genişleten destek birimleri artık piyade ile tanksavar desteği veya yerleşimcilerle bir savaşçı gibi diğer birimlerle birlikte gömülebilir. Benzer birimler, güçlü “Kolordu” birimleri oluşturmak için birleştirilebilir.
  • GELİŞTİRİLMİŞ ÇOK OYUNCULU:  Geleneksel çok oyunculu modlara ek olarak, tümü tek bir oturumda kolayca tamamlanacak şekilde tasarlanmış çok çeşitli durumlarda arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve rekabet edin.
  • TÜM OYUNCULAR İÇİN BİR CIV:  Civilization VI, deneyimli oyunculara en büyük başarı şansı için medeniyetlerini inşa etmeleri ve ayarlamaları için yeni yollar sunuyor. Yeni eğitim sistemleri, yeni oyuncuları temel kavramlarla tanıştırır, böylece kolayca başlayabilirler.
Sistem Gereksinimleri

  • İntel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10.41 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.