Strateji

Sid Meier’s Civilization VI 1.2.2 macOS

Hakkında

En İyi PC Oyunu ve En İyi Strateji Oyunu da dahil olmak üzere 15 E3 ödülü kazanan Sid Meier’s Civilization VI , 8 milyondan fazla Medeniyet V dahil olmak üzere dünya çapında 35 milyondan fazla birimde satılan popüler Medeniyet franchise’ına bir sonraki giriş oldu .

Aslen efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından yaratılan Civilization, zaman testine dayanmak için bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devri’nden Bilgi Çağına kadar bir medeniyet kurarak ve yöneterek Dünya’nın Hükümdarı olun. Savaş yapın, diplomasi kurun, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın tanıdığı en büyük medeniyeti kurmaya çalışırken tarihin en büyük liderleriyle başa baş gidin.

Medeniyet VI dünyanızla bağlantı kurmanın yeni yollarını sunuyor: şehirler artık harita üzerinde fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültürde aktif araştırmalar yeni potansiyelleri ortaya çıkarıyor ve rakip liderler beş yöntemden biri için yarışırken kendi tarihsel özelliklerini temel alarak kendi ajandalarını takip edecekler Oyunda zafer kazanmak için.

Özellikleri

GENEL DEVLETLER :
Daha önce hiç olmadığı gibi haritaya yayılmış imparatorluğun harikalarını görün. Her şehir birden fazla döşemeye yayılmıştır, böylece şehirlerinizi yerel araziden tam olarak yararlanmak için özel olarak oluşturabilirsiniz.

AKTİF ARAŞTIRMA :
Medeniyetinizin tarih boyunca ilerlemesini hızlandıran desteklemelerin kilidini açın. Daha hızlı ilerlemek için, birimlerinizi aktif olarak keşfetmek, ortamınızı geliştirmek ve yeni kültürleri keşfetmek için kullanın.

DİNAMİK DİPLOMASİ :
Diğer uygarlıklarla etkileşimler, oyun boyunca, çatışmanın bir gerçek olduğu ilkel ilk etkileşimlerden, geç oyun ittifaklarına ve müzakerelerine kadar değişir.

KOMBİNE ARMS :
“Karo başına bir birim” tasarımını genişleterek, destek birimleri artık piyade ile tanksavar desteği veya yerleşimcilere sahip bir savaşçı gibi diğer birimlere gömülebilir. Benzer birimler de güçlü “Kolordu” birimleri oluşturmak için birleştirilebilir.

GELİŞTİRİLMİŞ MULTIPLAYER :
Geleneksel çok oyunculu modlara ek olarak, hepsi tek bir oturumda kolayca tamamlanmak üzere tasarlanmış çok çeşitli durumlarda arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve rekabet edin.

TÜM OYUNCULAR İÇİN BİR CIV :
Civilization VI, oyunculara medeniyetlerini kurma ve ayarlama şansını en yüksek başarı şansı için yeni yollar sunar. Yeni eğitim sistemleri, temel kavramlara yeni oyuncuları tanıtır, böylece kolayca başlayabilirler.

Sistem Gereksinimleri

  • ntel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 GB .zip

Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.