Anasayfa » TotalSpaces 2.7.2 Mac
Araçlar- Çeşitli

TotalSpaces 2.7.2 Mac


Hakkında

TotalSpaces, grid ızgaralarını OS X'e ve daha fazlasına getiren bir masaüstü yöneticisidir!  • Izgaralarınızı tanımlayın - ve masaüstünüzün arasında sola, sağa, yukarı ve aşağıya doğru gidin  • Geçişlerinizi seçin - Küp, slayt ve diğer efektler veya tamamen Mac'inizi hızlandırmak için bunları tamamen kapatın  • Masaüstlerinizi ve pencerelerinizi Genel Bakış Kılavuzundan yönetin - ızgaralarınızın kuş bakışı görünümü  • Kısayol tuşları, sıcak köşeler, dolaşım seçenekleri ve daha fazlası

Sürüm 2.6.22:  Not: Bu yükseltme SIP'nin geçici olarak devre dışı bırakılmasını gerektirir, buraya bakın. TotalSpaces2, sistem bileşenini yükseltmeden çalışamaz. Lütfen bu yükseltmeyi kabul etmeden önce bunu yapmak için zamanınız olduğundan emin olun. NOT: SIP'niz zaten devre dışıysa, lütfen sadece normal sürüme geçin, bu işlem gerekli değildir.  • Geliştirilmiş: Geliştirilmiş Çin lokalizasyonu.  • Sabit: MakOS'ta doğru şekilde başlatılamadı hatası 10.13.4.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.