Anasayfa » Tropico 6 t6 610 MacOS (Torrent)
Strateji

Tropico 6 t6 610 MacOS (Torrent)


Hakkında

GOOGLE DRİVE LİNKİ AŞAĞIDADIR. Siyasi kargaşa ve sosyal huzursuzluk zamanlarında insanlar, öngörülen ve ustalıkla ülkelerinin kaderini yönlendirecek vizyoner liderler arıyor. Tropico adasında korkulan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak bir kez daha kendini kanıtla ve dört ayrı dönem boyunca kendine ait muz cumhuriyetinin kaderini şekillendir. Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve daima halkınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Dizide ilk kez, geniş adalar yönetin, adalarınızı bağlamak için köprüler kurun ve yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanın. Özgürlük Anıtı ve Eyfel Kulesi dahil, dünyanın harikalarını çalmak için Tropikanlarınızı baskınlara gönderin. Sarayınızı istediğiniz gibi özelleştirin ve deneklerinizin iyiliğini kazanmak için balkonunuzdan seçim konuşmaları yapın.
Özellikleri

  • Dizide ilk kez büyük takımadalar oynayın. Birden fazla adayı aynı anda yönetin ve çeşitli yeni zorluklara uyum sağlayın.
  • Koleksiyonunuzu eklemek için dünya mucizelerini ve anıtlarını çalmak için ajanlarınızı baskınlara yabancı ülkelere gönderin.
  • Köprüler inşa et, tüneller inşa et ve vatandaşlarını ve turistlerini taksilerde, otobüslerde ve hava teleferiklerinde taşı. Tropico 6, tamamen yeni ulaşım ve altyapı olanakları sunuyor.
  • Sarayınızın görünüşünü istediğiniz gibi kişiselleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın.
  • Tropico 6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın politik yönlerine odaklanan gözden geçirilmiş bir araştırma sistemine sahiptir.
  • Seçim konuşmaları geri döndü! İnsanları ele alın ve elinizde tutamayacağınız sözler verin.
  • 4 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.14 İşlemci tipi (ler) ve hız: i5 veya i7 - minimum 3GHz RAM: 8 GB RAM Video RAM: 2GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

63 Kb .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.