Anasayfa » Tune Sweeper 4.19.2 Mac
Bakım - Temizlik

Tune Sweeper 4.19.2 Mac


Hakkında

Tune Sweeper, iTunes arşivinizi temizlemek için güçlü bir araçtır. İTunes arşivinizden yinelenen parçaları bulup çıkarmanızı kolaylaştırır. Tune Sweeper, eksik parça bilgilerini ve resimleri parçalarınıza indirmek için de kullanılabilir. Tune Sweeper, iTunes kitaplığınızı, gereksinimlerinize uyacak şekilde değiştirilebilecek seçilen arama kriterlerine göre yinelenen parça grupları için arar. Daha sonra, seçilen tercihe bağlı olarak hangi yinelenen parçaların kaldırılacağını otomatik olarak seçmek için Tune Sweeper'ın yerleşik "seçim tercihlerini sakla" özelliğini kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, tek tek izleri silmek için manuel olarak işaretleyebilir veya tüm grupları göz ardı edebilirsiniz. Bir düğmeye tıkladığınızda, kaldırılmak üzere işaretlenmiş kopyalar iTunes'dan kaldırılır ve çöp kutunuza gönderilir. Tune Sweeper, iTunes'da listelenen ancak artık Mac'inizde bulunmayan parçaları tanımlamak ve kaldırmak için de kullanılabilir. Bunlar, iTunes'da çalmaya çalışırken bir ünlem işareti gösteren parçalar. Tune Sweeper'ın bu son sürümü aynı zamanda eksik parça bilgilerini ve albüm resimlerini iTunes arşivinize indirmek için ek işlevsellik içerir. Tune Sweeper, izlerinizi tanımlamak ve uygun iz bilgilerini onlara indirmek için kanıtlanmış bir dijital parmak izi tekniği kullanır. Bir kere kaydedildiğinde, iTunes arşiviniz yeni bilgilerle otomatik olarak güncellenecektir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.8 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.