Anasayfa » ScreenFlow 10.0.9 macOS
Video Düzenleme

ScreenFlow 10.0.9 macOS


Hakkında

ScreenFlow 9.0, Mac için güçlü, kullanımı kolay bir screencasting yazılımıdır. ScreenFlow ile tüm monitörünüzün içeriğini kaydedebilir, aynı zamanda video kameranızı, mikrofonunuzu ve bilgisayar sesini yakalayabilirsiniz. Kullanımı kolay düzenleme arayüzü, videolarınızı yaratıcı bir şekilde düzenlemenizi ve gerçekten profesyonel görünümlü bir video için ek görüntüler, metinler, müzik ve geçişler eklemenizi sağlar.  

ScreenFlow ile kolayca çarpıcı videolar oluşturun

Video her yerde. Sen izledin, paylaştın, neden yaratmadın? ScreenFlow, Telestream'den video düzenleme, ekran kayıt ve paylaşım aracı olan, ödüllü ve kullanımı kolay bir ödüldür. Gelin video devrimine katılın!

Eğitimde ScreenFlow

Videonun sınıfınızdaki sonuçları nasıl iyileştirebileceğini görün. Öğretmenler ve çevrimiçi eğitmenler, dersleri, öğreticileri veya zengin medya sunumlarını kaydetmek için ScreenFlow'u kullanır. Birçok eğitimci, sınıflarını "çevirmek" için ScreenFlow'u kullanır - öğrencilerin ödevlerini görüntüleyebilmeleri için yüksek kaliteli video sunumları kaydeder ve daha kişiselleştirilmiş öğrenme için ders zamanını kullanır.

Videoyu eğitim için neden kullanmalısınız:

  • Öğrencilerin ilgisini çekin ve çeşitli öğrenme stilleriyle onlara erişin
  • Sınıf tartışmasını teşvik edin
  • Dersleri ve ödevleri güçlendirmek
  • Öğrencilerin tartışması için ortak bir deneyim sağlayın
  • Öğretmenin zamanını en üst düzeye çıkarın - bir açıklama, binlerce görünüm
Özellikleri

  • Kullanımı kolay, öğrenmesi kolay: kullanımı kolay ve öğrenmesi kolay - video oluşturma konusunda deneyiminiz olmasa bile.
  • Her şeyi kaydedin: Bilgisayarınızın ekranını ve / veya video kameranızı kaydedin ve kendi anlatımınızı ekleyin.
  • Kolay video düzenleme: Kolayca zoom ve kaydırma efektleri ekleyin, klipleri kırpın, alt gölge ve yansıma ekleyin, ses seviyelerini ayarlayın ve daha fazlasını yapın.
  • SRT içe aktarmayla kapalı altyazı desteği: ADA Uyumlu yumuşak altyazıları MPEG-4 filmlerinize (bir iPhone ve iPad ile oynatmak için uygundur) ve YouTube videolarına başlık parçaları olarak ekleyin, düzenleyin ve yayınlayın. SRT dosyalarınızı resim yazısı düzenleyicisiyle kullanmak için içe aktarın.
  • Dünya ile paylaşın: Dışa aktarma formatlarının çeşitliliği, hangi medya oynatıcısını tercih ettikleri dikkate alınmaksızın tüm öğrencileriniz için içerik oluşturmanıza olanak sağlar.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : macOS 10.13 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

85 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.