Anasayfa » TunesKit Audio Capture 2.0.0.12 Mac
Ses Düzenleme

TunesKit Audio Capture 2.0.0.12 Mac


Hakkında

Mac'inizde Apple Music, Spotify, radyolar, müzikler, oyunlar, filmler vb. Kalite kayıpsız sesleri yakalamak, çıkarmak ve düzenlemek için en iyi kaydedici ve ses çıkarıcı ve kayıtları MP3, AAC, WAV, FLAC ve binlerce dosyaya dönüştürme diğer popüler formatlar. Mac için Mac'inizde Apple Music, Spotify, radyolar, müzikler, oyunlar, filmler vb. Kalite kayıpsız sesleri yakalamak, çıkarmak ve düzenlemek için en iyi kaydedici ve ses çıkarıcı ve kayıtları MP3, AAC, WAV, FLAC ve binlerce dosyaya dönüştürme diğer popüler formatlar. Mac için TunesKit Audio Capture, Safari, Firefox, Chrome, iTunes, Apple Music ve diğer medya oynatıcılar gibi tüm Mac programlarında çalan tüm sesleri kaydetmek için geliştirilen ve aynı zamanda online müzik sitelerini izleyen kayıt çözümü için kolay ve basit bir sestir. Spotify, Pandora, iTunes müziği, Lastfm, vb. Ayrıca, favori videolarınızın ses kliplerini YouTube, Vimeo veya QuickTime, VLC vb. Gibi diğer yerel medya oynatıcıları gibi sitelerde de çekebilirsiniz. , Safari, Firefox, Chrome, iTunes, Apple Music ve diğer medya oynatıcılar gibi tüm Mac programlarında çalan tüm sesleri kaydetmek için geliştirilen ve aynı zamanda online müzik sitelerini izleyen kayıt çözümü için kolay ve basit bir sestir. Spotify, Pandora, iTunes müziği, Lastfm, vb. Ayrıca, favori videolarınızın ses kliplerini YouTube, Vimeo veya QuickTime, VLC vb. Gibi diğer yerel medya oynatıcıları gibi sitelerde de çekebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

30 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.