Anasayfa » Videohive Memories of Travel 25400504 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Videohive Memories of Travel 25400504 MacOS


Hakkında

Seyahat Hatıraları güzel ve çekici bir FCPX şablonu. Dinamik olarak animasyonlu resim çerçeveleri, parçacıklar, ışık sızıntıları, yumuşak geçişler ve temiz metin animasyonları ile dramatik ve motivasyonel bir slayt gösterisi oluşturun. Arkadaşlarınızın, doğum günlerinizin, tatillerin, yıldönümlerinin, romantik anların, düğünlerin, Sevgililer günlerinin ve özel günlerin fotoğraf albümleri için idealdir. Düzgün bir özel denetleyici ile kullanımı ve düzenlenmesi çok basit. Bir sonraki sinematik ve zarif animasyonlu videonuzu oluşturun ve kitlenizi etkileyin. Eklenti gerekmez.
Özellikleri

• ÇÖZÜNÜRLÜK: 1920 × 1080 (30FPS) • PLACEHOLDER: 18 Bırakma bölgesi, 11 Metin • PLUG-INS: Eklenti gerekmez • TUTORIAL: Anlaması kolay video eğitimi dahil
Sistem Gereksinimleri

FCPX 10.4.6 veya Apple Motion 5.4.3 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

153 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.