Aksiyon - Macera Uncategorized

VirtuaVerse 1.23 39522 MacOS


Hakkında

Çok uzak olmayan bir gelecekte, üstün bir zeka diğer tüm yapay zekaya üstün gelir. Toplum, tek bir sinir ağına bağlı, sürekli olarak entegre edilmiş bir gerçekliğe taşınıyor ve kişisel verileri işleyerek kullanıcı deneyimini sürekli olarak optimize ediyor.

Bir yabancı olan Nathan, modifiye donanım ve kırık yazılım kaçakçısı olarak şebekeden geçimini sağlıyor. Özel bir kulaklık seti ile donatılmış, AVR’yi kapatabilecek ve gerçekte ne olduğu konusunda gerçekliği görebilen birkaç kişi arasında. Nathan, dronları şehrin genişlemiş alanının her tarafına tekno-renklendiren yetenekli bir AVR grafiti sanatçısı olan kız arkadaşı Jay ile bir daire paylaşıyor.

Bir sabah Nathan boş bir daireye uyanır ve banyo aynasında şifreli bir mesaj bulur. Kulaklığını yanlışlıkla kırmış olan Nathan’ın bağlantısı kesilir, ancak Jay’e ne olduğunu anlamaya kararlıdır. Hacker gruplarını ve AVR teknisyenlerinin loncalarını içeren inanılmaz bir yolculuğa çıkıyor.

Dünyayı dolaşan Nathan, donanım mezarlıkları, dijital arkeoloji, kriptosan kabileleri ve sanal gerçeklik sefaleti ile yüzleşir.

Sistem Gereksinimleri

10.7 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

327 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.