Anasayfa » VMware Fusion Pro 12.2.3 Build 19436697 MacOS
Araçlar- Çeşitli

VMware Fusion Pro 12.2.3 Build 19436697 MacOS


Hakkında

VMware Fusion Pro 12.2.3 Build 19436697

Extended Edition, Mac kullanıcılarına yeniden başlatmadan, Mac uygulamalarında yan yana yüzlerce diğer işletim sistemleriyle birlikte Mac uygulamalarını Windows üzerinde çalıştırma gücü verir. Fusion, ev kullanıcıları için yeterince basit ve BT uzmanları, geliştiricileri ve işletmeleri için yeterince güçlü.

 

Mac’te Neredeyse Herhangi Bir İşletim Sistemini Çalıştırın Mac’te
Windows çalıştıran sadece bir başlangıçtır. VMware Fusion, daha az bilinen Linux dağıtımlarından en son Windows 10 sürümlerine kadar yüzlerce desteklenen işletim sistemi arasından seçim yapmanızı sağlar.

VMware vSphere’e
bağlanın Hem sanal makineleri (VM) hem de fiziksel ana bilgisayarları başlatmak, kontrol etmek ve yönetmek için vSphere, ESXi ve Workstation sunucularına güvenle bağlanın. Ortak VMware platformu sayesinde, VM’ler vSphere veri merkezinden Mac masaüstüne kolayca aktarılabilir ve ardından Fusion’da çalıştırılabilir.

Herhangi Bir Platform için Geliştirme ve Test Etme
Fusion, bir Mac’te neredeyse tüm işletim sistemlerini ve uygulamaları test etmeyi kolaylaştırır. Yerel kaynak dosyaları ve klasörleri güvenli bir şekilde paylaşırken uygulamaları bir sanal alanda oluşturun ve test edin. Fusion Pro şimdi, VMware’in gücünü bugünün Çevik ve DevOps odaklı üretim hatlarına sığdırmak için Docker, Vagrant, Ansible, Chef ve diğerleri gibi modern geliştirme araçlarıyla bütünleştirmek için RESTful bir API içeriyor.

Tasarım ve Demo Karmaşık Çözümler
Sanal bir bulut kümesinin tamamını tek bir Mac’te çalıştırma özelliği sayesinde, çözüm mimarları tüm yazılım çözümlerini gerçek zamanlı olarak, bilinen yapılandırmalara dönmek için güvenli geri alma noktaları ile gösterebilirler. Dünyayı göstermek için tüm bileşenlerini tek bir dizüstü bilgisayarda çalıştırarak yazılım yolculuğunuzun hikayesini tam olarak ifade edin.

Profesyoneller Fusion Pro ile Mac’te Windows çalıştırın
Fusion 8 Pro, Mac kullanıcılarının, tüm yeni Edge tarayıcılar gibi Windows 10 özelliklerinden yararlanmalarına izin verir veya Fusion’da çalışırken, tamamen yeni kişisel dijital asistan Cortana ile bir konuşma yapmalarını sağlar. arka fon. Windows 10 da dahil olmak üzere 200’den fazla işletim sistemini destekleyen Fusion 8 Pro, eşsiz platform uyumluluğu ve VMware ekosistemiyle entegrasyon sunar.

Sanal Makinelerin Süresi Doluyor
Kısa vadeli projelere atanmış işçiler, geçici çalışanlar veya bir yazılım değerlendirmesi için, önceden tanımlanmış bir tarih ve saatte sona eren sınırlı sanal makineler oluşturun. Açıldığında, sanal makine sunucuyu belirtilen zaman aralıklarında sorgulayarak mevcut sistem zamanını kısıtlı sanal makinenin ilke dosyasında en son güvenilir zaman damgası olarak saklar. Süresi dolmuş bir sanal makine otomatik olarak askıya alınacak ve yönetici müdahalesi olmadan yeniden başlatılmayacaktır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

617 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.