Anasayfa » Voxengo Voxformer 2.17 Mac
Ses Düzenleme

Voxengo Voxformer 2.17 Mac


Hakkında

Voxengo Voxformer 2.17, profesyonel akış, ses ve müzik uygulamaları için çok fonksiyonlu bir vokal kanal şeridi AAX, AudioUnit ve VST eklentisidir. Birkaç profesyonel kalitede işleme modülünü birleştiren Voxformer, sesli veya sesli söylenen tüm ses işleme ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Voxformer'ın en havalı özelliği tek düğmeli vokal kompresörüdür. Sadece tek bir düğme kullanarak, anında mükemmel bir artikülasyon ile sıkı, açık ve kesin bir profesyonel vokal sesi alabilirsiniz. Saldırı ve serbest bırakma parametreleri bir mod ön ayarında saklanırken, gelişmiş sıkıştırma algoritması tarafından otomatik olarak seçildiklerinden, ortak oran ve makyaj kazancı kontrolleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, Voxformer, iki bantlı veya iki aşamalı (seri) vokal sıkıştırma uygulamanızı sağlayan bu tip iki kompresöre sahiptir. Voxformer ayrıca seçilebilir merkez frekansı ve eşiği ile de-esser'a sahiptir. Kompresöre benzer bir şekilde, mükemmel ses sonuçları sağlarken ayar kolaylığı sağlamak üzere tasarlanan çok bantlı gürültü kapısı mevcuttur. Doymuş bir vokal sesi sevenler için Voxformer, pürüzsüz bir doygunluk uygulayan özel bir modül uygular. Voxformer'ın sunduğu bir diğer yararlı özellik, vokallere biraz parlaklık ve alan eklemek için kullanabileceğiniz varlığı artıran modüldür. Son dokunuş olarak Voxformer, gerçek zamanlı çıkış aşaması hızlı Fourier dönüşümü (FFT) spektrum analizörü ekranına sahip esnek, kolay kullanımlı 5 bantlı bir parametrik ekolayzır (öncesi / sonrası seçilebilir) sunar. Çoğu durumda Voxformer, vokallerin yanında çok çeşitli enstrümanların işlenmesi için kullanılabilir.
İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.