Anasayfa » Pathway 1.1.0 Mac
Strateji

Pathway 1.1.0 Mac


Hakkında

Pathway 1.1.0   Küresel bir kargaşa döneminde Nazi etkisi, Avrupa ve Orta Doğu'ya kaçınılmaz biçimde yayılıyor. Söylentiler gizli kazılar ve gizemli eserler boldur, garip gizli gizli ritüellerin tuhaf fısıltılarından ve hikayelerinden bahsetmiyor ... Cesur maceracılardan oluşan bir ekip kurup, Nazi kuvvetlerinin ellerine geçmeden önce gizli hazinelerini ve sırlarını keşfetmek için çöllerde yolculuk etmek, bunkerleri ve kuzey Afrika tapınaklarını keşfetmek size kalmış. Siz ve arkadaşlarınız ezici ihtimallerin üstesinden gelmek için birlikte çalışmalısınız - dünyanın kaderi buna bağlı! Her kampanya başladığında üretilir, böylece iki macera asla aynı olmaz! Bir sonraki köşede ne olduğunu asla bilemezsiniz - bu yüzden parmak uçlarınızda kalın! En deneyimli maceraperestler bile yeni ve heyecan verici keşifleri ortaya çıkarabilir. Bilinmeyene yolculuk edin ve gömülü olan gizli sırları, hazineleri, karakterleri ve olayları ortaya çıkarın. Bulunacak çok sayıda keşif ve her macerada sizi heyecanlandıracak sürprizler var! Yolda, yenilginin mutlaka maceranızın sonu değil. Karakterler yenilgiden sonra deneyimlerini koruyacak, böylece oyuncular giderek daha güçlenecek bir takım oluşturmaya yatırım yapabilir! Her maceracı için kilidini açmak için nadir donanımlar ve ileri beceriler ve yetenekler bile var.
Özellikleri

Yeni Etkinlik türü “Traders”: Bu etkinlikler bir kaynağı diğerine değiştirmenize izin verir. Nakit 9999 ile sınırlı Savaş AI birçok gelişme ve tweaks aldı Takım büyüklüğü 2'den 3 karaktere çıkarıldı. Düşman oluşumlarının büyüklüğü arttı Görüş Hattı artık düşmanları görünmez yapmaz. Bu, savaşta şimdi her zaman düşmanın bulunduğu yeri görebilirsiniz. Tüm kapak şimdi aynı miktarda koruma sağlar Splinter Hasage artık zırh için bir ceza alıyor Korozyon Hasarı artık sağlık yerine zırh için kritik hasar veriyor Ekiciler şimdi de el bombası saldırılarına ek olarak bıçak fırlatıyorlar. Kültist bombası saldırı sıklığı azaltıldı Dinlenme yerleri artık zırhı geri getirmiyor Ekranın köşesine, düşmanların geçerli görünümün dışına yerleştirildiğinde nerede olduklarını belirten yeni Düşman göstergeleri eklendi
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.9 İşlemci tipi ve hızı: 2.0 GHz Duo
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

650 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.