Anasayfa » FAW SubLab v1.1.2 macOSX
Ses Düzenleme

FAW SubLab v1.1.2 macOSX


Hakkında

Her seferinde en çok vurulan alt bas sesi. Hip hop, gelecekteki baslar ve tuzak türleri için tasarlanmış yeni bir sentezleyici sınıfı. Her konuşmacıda her seferinde zekice görünen güçlü 808 tarzı alt baslar oluşturun.
808 bas ve ötesi Dakikalar içinde güçlü ve güçlü alt baslar oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey Etkileyici alt noktalara herhangi bir tekme örnekleme, katmanlama, genişletme ve çarpıtma Her ses sisteminde üstün ses için basit karışım iş akışı X-Sub ™ teknolojisine giriş Yeni psikoakustik alt -bass osilatörü Bas nota çalarken tutarlı, doğru ve derin alt sesler elde edin Yeni icat edilmiş ve yalnızca SubLab'da mevcut Sesler ile dolu Üst düzey modüler ve klasik analog davul makinelerinden 250 örnek Seslendirilmiş 6 imzalı Bas Paketleri Kendi örneklerinizi sürükleyip bırakın örnekleyici
İndirme Linkleri

Turbobit

138 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.