Anasayfa » Weather Guru 2.3.4 Mac
İnternet Araçları

Weather Guru 2.3.4 Mac


Hakkında

Weather Guru Mac'iniz için güzel ve son derece hassas bir hava uygulaması. Mükemmel ve kullanımı kolay arayüzü ile, uygulama canlı hava tahminleri, yardımcı bildirimler sağlar ve her zaman 7 gün boyunca saatlik veri ile güncel tutar.
Özellikleri

* Herhangi bir yerde canlı hava durumu güncellemelerini alın (gün / tarih / saat hepsi açıkça görüntülenir)  * En fazla 5 favori lokasyonda hava durumunu eş zamanlı olarak takip edin (favori listenize bir yer eklemek için yıldız simgesini tıklayın, ardından sık kullanılanlara 3 yatay çizgiler düğmesi)  * özetlenebilir Get günlük hava tahmini bildirim uyarıları  * Fahrenheit ve Celsius arasında geçiş  * Get sıcaklık yüksekler / tam yol ileri hafta düşükler  * sıcaklık gibi hissediyor alın  * (çevrenizdeki hava resimle sunulmasını alın mesela. Güneşli bir günde güneş görüntüsü)  * Rüzgar hız bilgisini saatte mil olarak  alın * Yağmur verilerinin yüzde şansını yakalayın  * Nem oranı yüzdesini artırın * Bir sonraki saatte yağmur yağması muhtemeldirse uyarı alın  * Günün farklı saatlerinde hava değişikliklerini görmek için sıcaklık ve hava durumu bilgileri çubuğunda ilerleyin  * Menü çubuğunuzda görüntülenen mevcut sıcaklık ve hava tahmini  * Cmd + R tuşlarına basın. Hava verilerinin anında canlı yenilenmesi
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.