Anasayfa » WeatherSnoop 4.1.10
İnternet Araçları

WeatherSnoop 4.1.10


Hakkında

WeatherSnoop, Davis Vantage Pro / Vantage Vue, Ortam Hava Durumu WS-1080 / WS-2080, Hava Durumu Solar Pro, RainWise CC-3000, Peet Bros'ınız ile görüşüyor. ULTIMETER 100/800/2000/2100, WeatherHawk hava istasyonu veya Weather Underground Geçerli hava durumu verilerini alın ve bunları doğrudan Mac'inize aktarın. Verilerinizi Weather Underground Citizen Weather Observer veya Programına yükleyebilir ve dünyanın geri kalanıyla paylaşabilirsiniz.Verilerinizi Weather Underground veya Citizen Weather Observer Programına yükleyebilir ve dünya ile paylaşabilirsiniz.
Modern dizayn Şık kaynak listesi tabanlı kullanıcı arayüzü, WeatherSnoop 4'ün tüm özelliklerini tek bir görünümde birleştirir. Üstün esneklik için Windows çıkarılabilir ve yeniden yerleştirilebilir.
Modüler Mimari WeatherSnoop 4, sağlam bir eklenti modeli ile sıfırdan inşa edilmiştir. Eklentiler yeni istasyonları, paylaşım servislerini ve diğer özellikleri desteklemek için yazılabilir.
Hava raporu
Görsel olarak çarpıcı raporlarla hava durumunuzu görüntüleyin. Yerleşik web sunucusundan raporlar bile alabilirsiniz.
Özel Panolar Göstergeler, metin ve diğer kullanıcı arayüzü öğeleriyle kendi özel gösterge panolarınızı oluşturun. Hava durumu verilerinizi istediğiniz şekilde görüntüleyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.