Fotoğraf

WidsMob Montage 1.20 Mac İndir


Hakkında

Aktiviteler için poster mi yapıyorsun, doğum günü partisi için şekil montajı mı yapıyorsun? WidsMob Montage, her şeyi çarpıcı mozaik fotoğraflara dönüştürmek için mükemmel bir montaj üreticisi olmalıdır. Yüksek çözünürlükte binlerce görüntü ile çarpıcı fotoğraf mozaiği oluşturabilen çok yönlü bir fotomontaj üreticisidir.

WidsMob Montage, her şeyi mozaik fotoğraflara dönüştürür. Hem JPEG hem de PNG’yi mozaik olarak ayarlayabilirsiniz, program fotoğraf mozaik, çini mozaik, şekil mozaik ve diğer fotoğraf mozaik türlerini destekler. Ayrıca herhangi bir şablona göre şekil olarak fotoğraf montajı da tasarlayabilirsiniz.

İster mozaiğe özel çerçeveler ekleyin, ister farklı mozaik modları kullanın, mozaik fotoğrafını özel kılmak için farklı çerçeveler seçebilirsiniz. Hem döşeme modu hem de tarama modu program tarafından desteklenir, istediğiniz efekti kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Fotoğraf mozaiklerinin çıktısı nasıl? Program 2,00’den fazla mozaik karoyu nefes kesici bir sonuçla birleştirebilir, montaj fotoğrafları için 16.000 piksele kadar genişlik ve sınırsız piksel yüksekliği ile mozaik fotoğrafı veya fotoğraf kolajı duvar, afiş, masaüstü ve hatta duvar kağıdı için kullanılabilir.

Program, orijinal görüntüyle yakından eşleşmek için minimum renklendirme ve en uygun sonucu sunmak için döşeme görüntülerinin doğru yerleştirilmesini uygular. Ayrıca herhangi bir renkle bir şekil montajı elde etmek için renk eşleşmesini de kaldırabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.