Anasayfa » iSkysoft Data Recovery 5.1.1.1 macOS
Dosya Kurtarma

iSkysoft Data Recovery 5.1.1.1 macOS


Hakkında

iSkysoft Data Recovery 5.1.1.1 Önceki fotoğraflarınız dijital fotoğraf makinenizden formatlandı mı? Önemli iş dosyası Windows bilgisayarınızdan “Shift + Delete” ile silindi mi? Virüs enfeksiyonu tüm bölümü mahvetti mi? Windows'u yeniden yükledikten sonra kaybolan verileri almak ister misiniz? Endişelenme. iSkysoft ihtiyacınız olan her şeyi kurtarır! Windows PC / Laptop veri kurtarma özelliğine sahip olan iSkysoft Data Recovery, bir bilgisayarın sürücüsünden, harici diskinden, hafıza kartlarından, USB flash sürücüsünden, vb. Kaybolmuş, silinmiş, biçimlendirilmiş verileri almak için en basit, en güvenli ve en güçlü çözümdür.
Özellikleri

Kapsamlı Kurtarma Yöntemleriyle Güçlü Veri Kurtarma
 • Eşsiz veri kurtarma teknolojisi, silme, sürücü biçimlendirme, yanlış kullanım ve kaybedilen bölüm dahil her türlü veri kaybı senaryosu için size 4 özel kurtarma modu sunar.
 • Sihirbaz Modu Kurtarma: sadece 2 kolay soruya cevap verin ve kurtarma işleminin geri kalanı program tarafından bitecek;
 • Kayıp Dosya Kurtarma: “Üst Karakter + Sil” e tıklayarak silinmiş dosyaları kurtarır, geri dönüşüm kutusundan silinen verileri ve biçimlendirilmiş verileri temizler. Dosyalar orijinal isimler ve yapılarla gösterilecektir;
 • Partition Recovery: Klasörleri ve verileri kurtarmak için kayıp, silinmiş, yeniden boyutlandırılmış ve hatta hasarlı bir bölümü tespit edip tarayın;
 • Raw File Recovery: raw dosyasını almak için cihazınızı derinlemesine tarayın. Ancak, bu mod adları ve yolu göstermez.
Farklı Veri Kaybı Senaryolarını Çözme Program, çeşitli durumlar nedeniyle kaybolan verileri kurtarma yeteneğine sahiptir:
 • “Shift + Delete” silme ve boşaltılan Geri Dönüşüm Kutusu'nu yedeklemeden;
 • Cihaz biçimlendirme ve yolsuzluk;
 • Silinmiş, kayıp, yeniden boyutlandırılmış, hasar görmüş veya hatta geçersiz bölüm;
 • Cihazın hatalı kullanımı, virüs saldırısı, bilgisayarın kapatılması ve Windows işletim sisteminin yeniden yüklenmesi.
Hemen hemen tüm dosyalar ve aygıtlar desteklenir
 • Veri kurtarma teknolojisinin yanı sıra, iSkysoft Data Recovery, birden fazla cihazdan neredeyse her türlü dosyayı kurtarmak için de geçerlidir.
 • Desteklenen dosyalar: görüntüler, videolar, ses dosyaları, belge dosyaları, e-postalar, arşiv dosyaları ve 500'den fazla dosya türü;
 • Desteklenen cihazlar: Windows PC / dizüstü bilgisayarınızda yerel sürücü / bölüm, harici sabit sürücü, SD kart ve CF kartı gibi hafıza kartları, USB flash sürücü, dijital kamera ve daha fazlası.
İnsanlaştırılmış Önizleme Yeteneği Kullanıcı düşünülerek tasarlanan iSkysoft, bulunan verilerin tam önizleme özelliğini sunar. Önizlemeye göre, kayıp verileri zahmetsizce kontrol edebilirsiniz.
 • Veriler orijinal dosya yapıları ve adlarıyla gösterilecektir;
 • Resimler, sözcük dosyaları, e-postalar ve metin dosyaları, program penceresinde, üzerine yazılmadığı veya hasar görmediği sürece önizlenebilir;
 • Dosya kalitesi (geçerli veya geçersiz) kurtarma işleminden önce pencerede açıkça kontrol edilebilir.
Kullanımı Kolay Arayüzle Güçlü Kurtarma iSkysoft, güçlü kurtarma yeteneği ve son derece basit arayüzü ile kaybolan verileri kurtarır. Veri kaybı sorunlarını hızlı ve acısız bir şekilde çözer.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.