Anasayfa » Yoink 3.5.11
Araçlar- Çeşitli

Yoink 3.5.11


Hakkında

Yoink, geçici dosyalar ve uygulama içeriği için bir "raf" sağlayarak pencereler, uygulamalar, alanlar ve tam ekran uygulamalar arasında sürükle ve bırak işlemini basitleştirir ve geliştirir. Farenizi özgürleştirin ve dosyalarınızın hedefine daha rahat gitmenizi sağlayın. Finder'da veya bir uygulamanın içeriğindeki dosyaları sürüklemeye başladığınızda, Yoink ekranın kenarında kaybolur ve sürüklemenizi sağlar. Yoink dosyalarınızı sizin için saklarken, fare düğmesini her zaman basılı tutmak zorunda kalmadan dosyalarınızın hedefine daha kolay ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz.
Özellikleri

- Ekranın kenarında, taşımak veya kopyalamak istediğiniz dosyalara ve uygulama içeriklerine, Finder gibi davranan (taşımaya ve kopyalamaya göre) bulunan bir "raf" - Yoink sizi her yerde takip eder: pencereler, boşluklar ve uygulamalar (tam ekran) - simgeler kolay tanımlamaya olanak sağlayan QuickLook kullanılarak yaratılır - Birçoğu Yoink dosyalarına sürüklenir, aynı anda yığın halinde yoğunlaşarak sürüklenmesini kolaylaştırır. - Sistem Hizmetleri, uzantılar ve Paylaş Hızlı eylem, sürükle ve bırak özelliğini kullanmadan dosyaları Yoink'te saklayabilir - Yoink kullandığınız tüm Mac, iPad ve iPhone'lar arasında dosya aktarmak için Aktar. - Pano geçmişi, Yoink'i daha önce kopyalanan içeriği saklamanızı veya tekrar kopyalamanızı sağlar - Son derece özelleştirilebilir: Nerede, ne zaman ve görünüp görünmeyeceğine siz karar verin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

28 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.