Anasayfa » YTD Video Downloader PRO 4.17.0 (20220301) Mac
Araçlar- Çeşitli

YTD Video Downloader PRO 4.17.0 (20220301) Mac


Hakkında

YTD Video Downloader PRO 4.4.0 (20200205) ve bu yazılımla youtube'dan favori akış videolarınızı bilgisayarınıza kaydedin Medya oynatıcınızda videoları oynatmak ve izlemek için YouTube'dan akış videoları bilgisayarınıza indirin ve kaydedin. Program, videoları indirmek istediğiniz kaliteyi seçmenizi sağlar. Kalite seviyeleri arasında düşük kaliteli flash videolar, mp4 geniş ekran kalitesi ve yüksek çözünürlüklü kalite bulunur.
- 50'den fazla siteden ücretsiz video indirin - Çoğu Video Formatını Dönüştür: mp3, mp4, wmv, flv, mov, 3gp, avi - Daha sonra diğer cihazlarda ücretsiz videolar izleyin: iPad, iPhone, iPod, Samsung Galaxy, HTC, Kindle Fire, Blackberry ve diğerleri - Süper kullanımı kolay ve hızlı
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.