Anasayfa » 1Blocker 1.4.5
Antivirüs - Güvenlik

1Blocker 1.4.5


Hakkında

1Blocker Web Sitesi Denetçisi, bir sayfadaki reklam ve izleyici sayısını tespit etmenize, içerik boyutunu ve yükleme süresini analiz etmenize ve Safari'deki 1Blocker efektini tahmin etmenize olanak sağlar. Kendiniz için kaç reklam ağı ve analiz sağlayıcısının web’de hakkınızda derin profiller oluşturduğunu görün. 1Blocker uygulamasını kullanarak bu reklamları ve izleme komut dosyalarını Safari'de de engelleyebilirsiniz. Reklam engellemenin yanı sıra, yorumları, çeşitli sosyal araçları, düğmeleri paylaşmayı, rahatsız edici AB kurabiyesi bildirimlerini, özel web yazı tiplerini, yetişkin sitelerini ve daha fazlasını engelleyebilirsiniz. Not: Safari’deki içeriği engellemek için 1Blocker Eklentisi eklenmesi önerilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.