Anasayfa » Adware Browser Cleaner 2.3.0 Mac
Antivirüs - Güvenlik

Adware Browser Cleaner 2.3.0 Mac


Hakkında

Adware ve Gizlilik Temizleyici, istenmeyen uzantıları, çerezleri, önbelleği temizler ve tam sağlık durumunu geri kazanmak için tarayıcı tercihlerinizi sıfırlar. Adware ve Gizlilik Temizleyici sizin için en uygun seçenektir: + Tarayıcı, şüpheli ürünlerde ve dolandırıcılıklarda, hatta saygın web sitelerinde bile sabit pop-up reklamları görüntüler.  + Tarayıcınız, gasplardan muzdarip ve şüpheli web sitelerine yönlendirildi.  + Tarayıcınız yavaş ve sık sık çöküyor. Tarayıcınızın sağlığını geri yüklemek için istenmeyen uzantılar, çerezler ve önbellek silinir. Yer imleri ve tarih internet korunur.  Daha önce kullanmak istediğiniz uzantıları kullanmaya devam etmek istiyorsanız, bunları yeniden yüklemelisiniz. Uzantılar genellikle tarayıcılara yararlı özellikler ekler, ancak pop-up reklamlar gösteren, ziyaret ettiğiniz web sitelerine reklamları tanıtan ve kişisel verilerinizi toplayan kötü amaçlı uzantılar da vardır. Bu uzantılar, genellikle İnternet'ten indirilen yazılım tarafından kullanıcı izni olmadan yüklenir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

188 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.