Aksiyon - Macera

A Short Hike 1.8.2 (40601) Mac


Hakkında

Hawk Peak Provincial Park’ın huzurlu dağlık manzaralarında yürüyüş yapın, tırmanın ve uçun. Zirveye doğru ilerlerken işaretli parkurları takip edin veya dağlık bölgeyi keşfedin. Yol boyunca, diğer yürüyüşçülerle tanışın, gizli hazineleri keşfedin ve etrafınızdaki dünyayı keşfedin.

Özellikleri

  • Adayı istediğiniz gibi keşfedin. İzlemek için kendi yolunuzu seçin ve sizi nereye götürdüğünü görün. Neye rastlayacağınızı asla bilemezsiniz!
  • Kendi hızınızda yürüyüş yapın – zirveye koşmanıza gerek yok! Nehir kıyısında balık tutmaya veya göl kıyısında yüzmeye zaman ayırın.
  • Yeni zirvelere ulaşmak için gizli hazineleri toplayın. Ormanların üzerinde uçmak için dağ zirvelerinden bir dalış yapmayı deneyin.
  • Rotanız boyunca tanıştığınız diğer yürüyüşçülerle sohbet edin. Birbirinize yardım edebilirsiniz!
  • Vahşi doğayı keşfederken dinamik olarak ilerleyen Mark Sparling’in yemyeşil bir orijinal film müziğini dinleyin.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.12+
İşlemci türleri ve hızı: Çift Çekirdekli 2 GHz +
RAM minimum: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

218 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.