Anasayfa » Acon Digital Acoustica Premium Edition 7.4.1 macOS
Ses Düzenleme

Acon Digital Acoustica Premium Edition 7.4.1 macOS


Hakkında

Acoustica, profesyonel ses kaydı, düzenleme, miksaj ve mastering için kapsamlı bir çözümdür. Sezgisel kullanıcı arayüzü hız, doğruluk ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve kayıtlarınızın en iyi sesi çıkarması için çok sayıda güçlü araca erişim sağlar. Tutarlı iş akışı, kayıt, düzenleme, toplu işleme, ses tasarımı ve ses restorasyonundan Red Book uyumlu CD yazmaya kadar prodüksiyon çalışmalarınızı basitleştirir.

Mükemmel Ses Kalitesi
Uygulama araçlarının tam zincirlerini oluşturabilir, harici aksesuarlar dahil ve daha sonra kullanmak üzere tüm parametre ayarlarıyla birlikte saklayabilirsiniz. VST ve DirectX eklentisi üçüncü taraflardan birçok eklentiye erişmenizi sağlar. Acoustica, 32 bit’e kadar ses çözünürlükleri ve 384 kHz’e kadar örnekleme frekansı desteği sunar, böylece tüm eserlerinizin en yüksek kalitede sunulmasını sağlar. Acoustica Premium Edition, 5.1 ve 7.1 surround ses gibi çok kanallı sesi kaydetmek ve düzenlemek için bile destek sağlar.

Özellikleri

 • Ses restorasyonu
 • Ses düzenleme
 • Efekt verme
 • 32 bir ses desteği
 • 384 kHz frekans desteği
 • Güçlü ses işlemcisi
 • Frekans karıştırma
 • VST ve DirectX uyumluluğu
 • 5+1 ve 7+1 desteği
 • Analiz araçları
 • Gerçek zamanlı ses monitörü

Üstün Ses Kalitesi
Acoustica, 32 bit’e kadar son teknoloji ses çözünürlükleri ve 384 kHz’e kadar örnekleme hızları desteği sunarak tüm çalışmalarınızın en yüksek kalitede ortaya çıkmasını sağlar. Acoustica Premium Edition, 5.1 ve 7.1 surround ses gibi çok kanallı ses kaydını ve düzenlemeyi bile destekler.

Ses Restorasyonu
Entegre ses restorasyon araçları, arka plan gürültüsü, tıklamalar, cızırtılar, kırpmalar veya yüksek frekanslı içeriğin eksik olması nedeniyle bozulan kayıtlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Premium Sürüm, Restorasyon Paketimizle aynı profesyonel araç setini içerir.

Çok Kanallı Düzenleme
Acoustica 6’daki yenilik, çok kanallı sesi düzenleme yeteneğidir. Hem Standart hem de Premium Sürüm, farklı parçalardan sesleri gerçek zamanlı olarak mikslemenize, parçalara ses efektleri eklemenize veya kolayca çapraz geçişler oluşturmanıza olanak tanır. Hatta klipleri doğrudan çok kanallı zaman çizelgesinden döngüye alabilir veya zaman uzatabilirsiniz.

İşleme Araçları
Dinamik işleme, sınırlayıcı, eşitleme, yankı, evrişim yankısı, koro ve flanş gibi yüksek kaliteli ses araçları ve efektleri entegre edilmiştir. Ayrıca üstün kaliteli zaman uzatma ve transpoze araçlarını kullanarak kayıtlarınızın temposunu ve tonunu bağımsız olarak değiştirebilirsiniz.

Efekt Zincirleri ve Eklenti Desteği
Harici eklentiler de dahil olmak üzere eksiksiz işleme araçları zincirleri oluşturabilir ve bunları daha sonra kullanmak üzere tüm parametre ayarlarıyla birlikte kaydedebilirsiniz. VST ve DirectX eklenti desteği, çok sayıda ücretsiz ve ticari üçüncü taraf ses işleme eklentisine doğrudan Acoustica’dan erişmenizi sağlar.

Analiz Araçları
Spektrum, spektrogram ve dalgacık analizi dahil olmak üzere güçlü çevrimdışı analiz araçları mevcuttur. K-System seviye ölçerler, faz korelasyon ölçerler ve spektrum analizörleri gibi gerçek zamanlı analizörler, oynatma sırasında ses çıkışınızı gerçek zamanlı olarak görsel olarak izlemenize olanak tanır.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.07 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.