Anasayfa » Adobe Dreamweaver CC 2018 18.1.0.10155 Mac OS X
Webmaster Araçları

Adobe Dreamweaver CC 2018 18.1.0.10155 Mac OS X


Hakkında

Uyarlanabilir web siteleri gerçekten hızlı Dreamweaver CC, her boyutta ekranlarda harika olacak kod web sitelerini ve uygulamaları tasarlamanın, yayınlamanın ve yönetmenin daha hızlı ve kolay bir şekilde sunulmasını sağlar. Herhangi bir tarayıcıya veya cihaz tasarımcılarına harika web siteleri oluşturur ve geliştiriciler HTML, CSS, JavaScript ve daha fazlasıyla uyumluluk sayesinde Web sayfalarını bir anda ve her yerde oluşturabilir ve yayınlayabilir. Hızlı ve esnek kod Basitleştirilmiş bir motor ve akıllı programlama sayesinde dinamik web siteleri kodlarını kolayca oluşturur, yönetir ve çalışır. Kendinizi yakında HTML, CSS ve diğer web standartlarına alıştırmak için kod ipuçlarını kullanın. Ve hataların sayısını azaltmak ve sitenin gelişimini hızlandırmak için görsel araçlar kullanır. Web sitenizi daha az adımda oluşturun Sitelerinizi HTML sayfalarında “hakkında” bloglar, e-ticaret siteleri, haber bültenleri ve portföyler gibi e-postalar oluşturmak için özelleştirebileceğiniz başlangıç ​​şablonları ile sitelerinizi daha hızlı bir şekilde oluşturun. Renkler ve görsel yardımlar, baskıları ve güncellemeleri hızlandıran okumayı kolaylaştırır. Tüm cihazlarda dinamik ekran Herhangi bir ekran boyutuna uyan web siteleri oluşturun. Yayınlamadan önce istediğiniz gibi çalıştığından ve çalıştığından emin olmak için sitelerinizi ve yaptığınız değişiklikleri gerçek zamanlı olarak önizleyin.

Bunlar en son güncellemelerden bazıları.

HiDPI Desteği Windows Skalanızı geliştirin ve HiDPI monitörler için optimize edilmiş fontları, simgeleri, iletişim kutularını ve menüleri görüntüleyin. Windows'da çoklu monitör desteği Artık sayfalarınızı birden çok monitörde görüntülerken çalışma alanınızı genişletebilirsiniz. Güncellenmiş kullanıcı arayüzü ve modern Optimize edilmiş ve basit bir arayüz, çalışma alanınızı yalnızca kodla çalışmak için ihtiyacınız olan araçları gösterecek şekilde özelleştirmenizi sağlar. Git desteği Git ile uyumluluk sayesinde birlikte çalışma daha kolaydır. Tüm kaynak kodunuzu Dreamweaver'da yönetin ve tüm ortak işlemleri Git panelinden gerçekleştirin.
Özellikleri

 • Çoklu monitör desteği
 • Profesyonel site yapımı
 • FTP desteği
 • Kullanımı kolay arayüz
 • Hazır şablonlar
 • Diğer Adobe yazılımları ile uyumlu çalışabilme
 • Esnek yazılabilen canlı kod ediyörü
 • Tarayıcıda ön izleme
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

877 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

 • Uygulamaların kurulumları hakkında da bilgiler verirseniz sevinirim.
  İyi çalışmalar.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.