Anasayfa » Adobe Muse CC 2018.1 Mac OS X
Webmaster Araçları

Adobe Muse CC 2018.1 Mac OS X


Hakkında

Kod yazmadan çarpıcı HTML5 web siteleri oluşturun.  Yaratıcı köklerinize sadık kalın ve bir geliştirici gibi düşünmek zorunda kalmadan harika web sitelerini kolaylıkla tasarlayın. Güçlü adaptif siteler oluşturmanın en kolay yolu.  En son sürümün size özgürlük ve benzeri görülmemiş bir hız kazandırdığını görün, böylece herhangi bir aygıta dinamik olarak uyum sağlayan web siteleri tasarlayıp yayınlayabilirsiniz. Son yaratıma ilham kaynağı. Daha hızlı.  Adobe Muse, Creative Cloud'un bir parçasıdır. Bu, uygulama içinden tüm varlıklara (Adobe Stock dahil) erişebileceğiniz ve boş bir sayfayı çekici bir web sitesine hızlı bir şekilde dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. CreativeSync sayesinde her şey masaüstünüze ve mobil uygulamalarınıza bağlanır.
Özellikleri

  • Kod yazmadan web sitesi yapımı
  • Şablon desteği
  • Hızlı arayüz
  • Zengin araçlar
  • Profesyonel arayüzler
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

970 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.