Anasayfa » Adobe Premiere Pro CC 2019 v13.1.1 Mac
Video Düzenleme

Adobe Premiere Pro CC 2019 v13.1.1 Mac


Hakkında

Adobe Premiere Pro CC 2019, doğrusal olmayan video düzenleme için profesyonel bir programdır. Uygulama, RGB renk uzayında ve YUV'de 32 bit renk ile 4K ve daha yüksek bir düzenleme yüksek kaliteli video çözünürlüğü sağlar. Ses örneklerini düzenleme, VST (plug-in) ses eklentilerini ve 5.1 surround ses parçalarını destekleyin. Mimari tamamlayıcılar Premiere Pro, QuickTime veya DirectShow kabını kullanarak malzemeleri içe ve dışa aktarmanıza olanak tanır ve ayrıca birçok ses ve video MacOS'unu da destekler.
Özellikleri

Adobe Premiere CC 2019'un ana avantajları:

- Aynı anda birden fazla proje ile çalışmak. - Genel Projeler kilit fonksiyonu. - Uyarlanabilir Tasarım - Zaman - Uyarlanabilir Tasarım - Konum - Adobe Stock animasyon grafiklerinde mevcut şablonlar. - Gerçekçi sanal gerçekliği düzenleme. - Gerçekçi ses işleme 360 ​​/ VR - Sürükleyici - Sürükleyici geçişler. - Daldırma ile video için altyazılar ve grafikler. - Dönme VR küresi - geliştirilmiş “temel grafik elemanları” süreci. - Yeni formatlar için destek. - Standart bölgesel altyazı. - Güncellemeler Desteği “Adobe olarak grup projeleri” - Çalışmaya başlayan yeni başlayanlar için koşulların iyileştirilmesi. - Dahili kamera çekim ayarları için optimize edilmiş destek Lumetri - After Effects After'u yüklemeden hareketli grafik şablonları ile çalışma. -Uygulamayı etkiler. - Ve daha fazlası…
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.85 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

 • İndirdim fakat hata verdi, hatayı aşağıya yazdım. Linki yenileyebilir misiniz veya drive linki filan :/
  “Error
  The installation cannot continue as the installer file may be damaged. Download the installer file again.”

 • MacBook Pro 2018 olan arkadaşlar kurmasın, hoparlörü bozuyor.
  Gerçi MacBook Pro 2018’i olan adam korsan Adobe Premiere mi kullanacak

  • Hoparlörü bozduğuna dair bir veya birden fazla kanıt var mıdır acaba?

   Kanıt yoksa bu tarz kulaktan doğma şeylere inanmayalım çünkü komik duruyor.

 • Premiere yükleyip aktif ettiğimizde Photoshop çalışmıyor.
  Photoshopu aktif ettiğimizde ise Premiere çalışmıyor.
  Bunun bir çözümü varmıdır?

  • kurulum yaptım giriş yapmamı istedi, deneme sürümü diyince sildim komple adobe Cloud da kurmuştu komple sildim uzantılarınıda

   • Komple iz kalmayacak şekilde kaldırıp temiz bir kurulum yapar mısınız? Aktivasyon otomatik gerçekleşiyor, kurulum yaparken internet bağlantınızı geçici olarak kapatabilirsiniz.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.