Anasayfa » Adobe Substance 3D Designer 12.2.1 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Substance 3D Designer 12.2.1 macOS


Hakkında

Substance 3D Designer ile kusursuz malzemeler ve desenler, görüntü filtreleri, ortam ışıkları ve hatta 3D modeller oluşturun. Her bir varlık sonsuz varyasyon üretebilir. Malzeme yazma için endüstri standardı. Substance 3D Designer birçok endüstride kullanılmaktadır ve çoğu video oyunu ve görsel efekt malzeme boru hattının merkezinde yer almaktadır. Madde parametrik malzemeleri çoğu 3B oluşturma aracında desteklenir ve herhangi bir iş akışına sorunsuz bir şekilde entegre olur. Materyallerinizi doğrudan Substance 3D Painter ve Stager'a gönderin. Tahribatsız, doğrusal olmayan. Düğüm tabanlı iş akışı, çok çeşitli yaklaşımları kullanmanıza olanak tanır. Sürecin herhangi bir adımı daha sonra her zaman değiştirilebilir. Her şeyi deneyin, istediğiniz zaman ayarlayın. Sonsuz olasılıklar, sonsuz kombinasyonlar. Designer, varlıklarınızı sıfırdan oluşturmak için zengin bir düğüm kitaplığıyla birlikte gelir. Substance 3D Assets ve Substance 3D Community Assets'ten binlerce materyali geliştirin ve bunlardan öğrenin. Malzemelerin ötesine geçin. Dinamik 3B modeller oluşturun veya eğriler ve kitbash modelleri gibi mevcut öğeleri birleştirin. Substance 3D tarafından desteklenen herhangi bir uygulamada kullanmak için parametrik ortam ışıkları oluşturun.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

542 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.