Anasayfa » Avenza MAPublisher for Adobe Illustrator 10.8.1 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Avenza MAPublisher for Adobe Illustrator 10.8.1 Mac


Hakkında

Avenza MAPublisher for Adobe Illustrator 10.8.1  haritacılık yazılımı için Avenza MAPublisher, güzel haritalar oluşturmanıza yardımcı olmak için elliden fazla GIS haritalama aracını Adobe Illustrator uygulamasına sorunsuz bir şekilde entegre eder. ortamı. Kapsamlı Jeo Uzamsal Format Desteği Esri, Google, MapInfo, WFS / WMS hizmetleri ve diğer GIS kaynaklarından tüm özellikleri ve coğrafi referansları eksiksiz ve düzenlenebilir olarak içe aktarın. Tek Dünya, Birçok Harita Projeksiyonu Uygun harita projeksiyonunu kullanmak, herhangi bir harita tasarımı için çok önemlidir. Neyse ki, MAPublisher verileri doğru şekilde görüntülemenize yardımcı olmak için binlerce koordinat sistemini ve projeksiyonunu destekler. Mekansal Verilere Sanat Eserleri gibi davranın Mekansal verilerle çalışmak katı olmak zorunda değil. MAPublisher, Adobe Illustrator'daki harita özelliklerini düzenlerken çok fazla esneklik sunar. Anında yeni özellikler oluşturun, verileri birleştirirken, kırpma, kırpma, arabelleğe alma ve basitleştirmede georeferencing özelliğini koruyun. Daha Akıllı, Daha Zor Olma Tasarım verilerini özelliklerine göre tasarlayarak zaman kazanın. Tematik haritalar oluşturmak, nokta sembolleri belirlemek ve oluşturduğunuz kurallara göre grafik stilleri uygulamak için MAP Temaları'nı kullanın. Hassas Etiket Yerleşimi Veri niteliklerine göre etiketler oluşturun. Özellikleri otomatik olarak eşlemek için etiketleri yerleştirmek ve MAP Tagger ve Contour Tagger araçlarıyla etiketlemede ince ayar yapmak için Etiket Özellikleri aracını kullanın. Daha verimli ve daha akıllı bir etiket yerleştirme için gelişmiş kuralları, gelişmiş bir etiketleme motoruyla eşleştiren MAPublisher LabelPro ™ 'yı alın. İstediğinizi, İstediğiniz Yerde Verme Yazdırmaya hazır görsel olarak çarpıcı haritalar oluşturun. Dijitalleşmeye mi ihtiyacınız var? Koordinat sistemi ve nitelik bilgilerini içeren coğrafi PDF'yi dışa aktarın. Bir web haritasına mı ihtiyacınız var? Kodlama bilgisi olmadan HTML5 uyumlu web haritaları oluşturmak için haritalarınızı MAP Web Author'i kullanarak dışa aktarın. Avenza Maps uygulamasıyla uyumlu harita paketlerini dışa aktararak mobil yapın.
Özellikleri

Sorunsuz Entegrasyon MAPublisher panelleri ve araçları, Adobe Illustrator arabirimine sorunsuz bir şekilde entegre olur ve yeniden boyutlandırılabilir, taşınabilir ve yerleştirilebilir. Harita katmanlarını yönetmek, harita özelliklerini görüntülemek, tema stil sayfaları oluşturmak ve düzenlemek, seçim filtreleri oluşturmak, çizim noktaları ve daha fazlasını yapmak için MAPublisher araçlarını hızla başlatın. Mekansal Birlikte Çalışabilirlik Her şey, haritacılar ve GIS uzmanları için artan verimlilikle ilgilidir. Çeşitli veri formatlarını kolayca ve hızlı bir şekilde içe aktarın, yüksek kaliteli harita ürünleri oluşturun ve verileri farklı dosya formatlarına aktarın ya da mobil cihazlar için web haritaları ve haritalar da dahil olmak üzere, baskı ve dijital formatlarda yayınlayın. Kartografik İş Akışı MAPublisher ve Adobe Illustrator, ham verilerden yüksek kaliteli bir harita yayınlamaya kadar tüm kartografik iş akışını oluşturur; ve aradaki her şey. Görsel açıdan zengin haritalar oluşturmak için güçlü grafik tasarım araçlarını ve MAPublisher araçlarının coğrafi hassasiyetini birleştirin. Yüksek Uyumlu MAPublisher Mac ve Windows'ta mevcuttur ve en yeni grafik tasarım araçlarının kullanımınıza sunulmasını sağlayan en son Adobe Illustrator CC 2018 sürümüyle uyumludur. Lisanslar hem sabit hem de değişken olarak mevcuttur. Yüzer lisanslar, ticari, akademik veya kar amacı gütmeyen herhangi bir kuruluş için uygun maliyetlidir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

669 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.