Anasayfa » Adobe Substance 3D Sampler 3.1.1 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Substance 3D Sampler 3.1.1 macOS


Hakkında

Substance 3D Sampler, 3D iş akışınızın merkezinde yer alır. Gerçek hayattaki bir resmi kolayca fotogerçekçi bir yüzeye veya HDR ortamına dönüştürün. Gerçek dünyadaki resimleri 3B malzemelere dönüştürün. Bir referans fotoğrafı kolayca içe aktarın ve Adobe Sensei tarafından desteklenen özelliklerle yüksek kaliteli bir 3B malzemeye dönüştürün. Orijinal gerçek yüzeyle yakından eşleşin ve yakalamalarınızdan kusursuz döşenebilir malzemeler oluşturun. Malzemeleri birleştirin ve karıştırın. Daha gelişmiş yüzeyler oluşturmak için birden fazla malzemeyi ve parametrik filtreyi birleştirin. Substance 3D Assets ve Substance 3D Community Assets ile ilgili binlerce materyale erişin. İmkanlar sonsuzdur. Başlamanız için kapsamlı bir içerik kitaplığı. Resminizi sürükleyip bırakın, birkaç önceden oluşturulmuş filtre ekleyin ve işte - tek tıklamayla oluşturucular, filtreler ve efektlerden oluşan bir kitaplık, hızlı bir şekilde denemenizi ve yalnızca birkaç tıklamayla sonuç almanızı sağlar. Varlıklarınızı doğrudan Substance 3D Painter ve Stager'a gönderin. 3B iş akışınızın kalbi. Designer'dan jeneratörler ve filtreler, Stager için kompozit ışık ortamları kullanın veya Painter'a malzeme ve ışık gönderin. Hatta 2B girişlerinizi doğrudan Adobe Photoshop'ta düzenleyebilirsiniz. Tüm büyük 3B uygulamalar için çeşitli dışa aktarma hazır ayarları arasından seçim yapın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

539 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.