Anasayfa » Claydo – Easy 3D Modelling 1.4
Grafik - 3D - Animasyon

Claydo – Easy 3D Modelling 1.4


Hakkında

Claydo, Intel ve M1 tabanlı masaüstü bilgisayarlar için basit bir 3D tasarım uygulamasıdır. Tasarımcılar, hobiler, öğretmenler ve çocuklar tarafından oyuncak, prototip, ev dekorasyonu, Minecraft modelleri yapmak için kullanılır. Liste sonsuzdur! Tasarımınızı aşağıdaki gibi basit şekiller kullanarak modelleyin. küreler, küpler ve silindirler olarak.. birkaç tıklama ile doğru şekli elde etmek için birleştirme veya çıkarma. M1 Uyumluluk Testi (Big Sur, M1, Mac Mini) Claydo kreasyonlarınızı bir 3d yazıcıya veya Maya ve Blender gibi harici uygulamalara aktarın. Claydo'nun Apple Metal teknolojisi, gerçek zamanlı olarak karmaşık çokgen ağlarla çalışmanıza olanak tanır. STL dosyalarını milimetrik hassasiyetle dışa aktarmak için kullanışlı ölçüm araçları. • Kolay kullanıcı arayüzü ve iş akışı, dakikalar içinde çalışmaya başlayın • 3B yazdırma için hassas modelleri STL dosyaları olarak dışa aktarın • Maya/Blender/C4D gibi DCC yazılımlarında kullanım için .OBJ olarak dışa aktarın • Hızlı başlamak için Dahili Videolar eğitimleri , okullar ve öğretmenler için çocukları 3 boyutlu modellemeyle tanıştırmak için mükemmel • Kreasyonlarınızı film olarak sergilemek ve paylaşmak için döner tabla modu Claydo, App Store'da 5 milyondan fazla indirilen ve Children's Tech Review ve Purdue University'nin STEM uygulamaları kılavuzu gibi çeşitli ödüllerin sahibi olan eğlenceli ve sezgisel yaratıcılık uygulamaları oluşturma konusunda yılların deneyimine sahip bir uygulama geliştiricisi olan Appy Monkeys tarafından oluşturulmuştur.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

256 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.