Anasayfa » Aiseesoft Blu-ray Player 6.6.36 mac
Araçlar- Çeşitli

Aiseesoft Blu-ray Player 6.6.36 mac


Hakkında

Mac kullanıcıları için bu Blu-ray oynatıcı, Mac'inizin farklı bölgelerinde yayınlanan herhangi bir Blu-ray diski sınırsız olarak özgürce oynatmanıza olanak tanır. Yüksek kaliteli görüntüyü doğrudan deneyimlemek için belirli başlığı/bölümü veya Blu-ray diskin ana filmini seçin. Bu güçlü Mac Blu-ray Oynatıcı yazılımı, Blu-ray film diskini oynatmanın yanı sıra Blu-ray klasörünü (BDMV klasörü) ve Blu-ray ISO görüntü dosyalarını (sanal sürücülü) oynatabilir veya oynatabilir. En yeni macOS High Sierra ile Mac'inizde Blu-ray film izleme deneyimini başlatmak için yerel Blu-ray klasörünü veya ISO dosyasını yüklemek için Dosyayı Aç'ı tıklayın. Bu Blu-ray oynatıcı, Mac'inizde 4K ve 1080p/1080i/720p çözünürlüklü videoyu katlayacak kadar güçlüdür. Yalnızca Mac'iniz 4K/1080p/1080i/720p yüksek tanımlıysa, bilgisayarınıza bağlamak için bir Samsung/Sony/Oppo 4k Blu-ray oynatıcı almak yerine, 4K videonuzu doğrudan yükseltme görsel efektiyle kolayca oynatırsınız. Mac. Üstün pict özellikli HD videonun yanı sıra Mac kullanıcıları için bu Blu-ray oynatıcı, Mac'inizin farklı bölgelerinde piyasaya sürülen herhangi bir Blu-ray diski sınırlama olmaksızın özgürce oynatmanıza olanak tanır. Yapıyı ve video kalitesini seçin; iMac, Mac mini, Macbook Air, Macbook Pro, Macbook, Mac'inizde bu güçlü Blu-ray oynatıcı ile SD çözünürlüklü (480p, 360p, 240p) diğer Blu-ray videoları oynatmanıza izin verilecektir. vb.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

45 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.